Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Ideje za vjenčanje, prvi ples...

Hej curke, uskoro se udajem, i trazim pjesmu za prvi ples mladenaca, ali i neku malo luđu veseliju pjesmu na koju bi plesali kao poslje pola noći, kad se mladenci vrate u salu, ponovni ulazak (kod nas u savoniji je takav običaj) a ne želimo samo da nas najave uđemo i otplesemo, htjeli bi nesto originalnije ali nemamo ideju.... Pa ako ima netko ideje nek piše, ili svoje iskustvo :) također može i ideje o uređenju, dekoraciji, reverima.... svaki savjet i ideja dobro došli! :)
2016 09 05
Brdosuza hvala :) Ideja je super! Meni je problem što zaručnik ne zna plesati, ali naučit ću ga već nekako... htjeli smo na tečaj, ali bog njegovog posla ne stignemo... daky77 ova mi je predivna pjesma :) Gledam puno toga na youtube, i mnogi komentari na neki super ples su kao da je to isfurano.... ili slično... ali meni je tak svejedno jel isfurano il ne, kad ja nikad nisam vidjela to u niti jednim svatovima. gdje god dođemo standarno se plese prvi ples, neka ljubavna pjesma, poslje se pridruze kumovi pa ostali svatovi... a nakon ponoći i bacanja buketa, mladencci odu pa se vrate (presvlačenje , brojanje para..) x-) i onda ih samo najave svirači, kao vratili su se i oni otplesu neki ples i to je to.. e sad, ja bih voljela neki ludi ples, ili barem nesto neuobičajeno, nesvakidasnje...
2016 09 05
sprint, hvala i tebi na prijedlozima :)
2016 09 05
replika, nisam do sada ovu pjesmu čula, baš je posebna! super!
2016 09 06