Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

opasna poslovica

volim poslovice, imamo ih puno, neke su poučne, mudre al jedna mi se čini jako opasna - bolje biti pijan nego star - to su napisali sigurno oni koji se boje starosti , a današnjoj mladeži se baš ta poslovica sviđa, zašto baš ta?
2016 09 07
da mi je ova pamet, a one godine.... bila bih mlada i glupa !! :') :') :')
2016 09 07
Oooooboooožavam poslovice! :) Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani! :)
2016 09 07
> dankamilasic: > da mi je ova pamet, a one godine.... > bila bih mlada i glupa !! > :') :') :') nekome pamet dođe prije,nekome kašnje a nekome nikad :P :P :P
2016 09 07
žao mi je što nisam razumijela poslovicu pitat će starost di je bila mladost- ajme što sam sve propustila :P
2016 09 07
Ovo ide više pod mudr izreke ali je meni jako bitna. Misli su kao gosti. Mi ne odgovaramo za njihov prvi posjet. Ali, hoće li nas ponovno posjetiti i koliko često će nas posjećivati, ovisi samo o tome kako ih primamo.” – Lav Tolstoj
2016 09 07
vodite ljubav a ne rat:)
2016 09 07
ja pročitala "polovica".. kakva sad pak polovica.... x-)
2016 09 07
kod nas je već duže vrijeme popularna - u nadi je spas. - pa - nada posljednja umire-pa sve se samo nadamo i samo nadamo a Nade nigdje :P
2016 09 07
Ljepota je u oku promatrača Ljubav nije sve, ali je sve ništa bez ljubavi.. Svatko tko misli da novac donosi sreću nije bio bogat. Volim aforizme..poslovice... <3
2016 09 07
Tek neki dan sam ukapirala onu "Put do pakla je popločen dobrim namjerama"...Kuku lele. :') (uvijek smatrala da se odnosilo na kršćanski raj, ne na osobne muke na što se zapravo i misli tom poslovicom ,:) P ami niej imalo smisla...heh)
2016 09 07
tko pod drugim jamu kopa - fizički je radnik :P
2016 09 07
> Uljeshura: > Tek neki dan sam ukapirala onu "Put do pakla je popločen dobrim namjerama"...Kuku lele. :') > (uvijek smatrala da se odnosilo na kršćanski raj, ne na osobne muke na što se zapravo i misli tom poslovicom ,:) P ami niej imalo smisla...heh) .... Uljo kolko ja znam ova i govori o raju (ne nuzno samo krscanskom)...naime radi se o tome da se raj zasluzuje akcijom ...bilo kroz pomaganje i sl...a neki cijeli zivot nesto namjeravaju uciniti pa ne ucine...dakle ostane samo na namjeri -a to ni akcija.....dakle namjera se ne racuna
2016 09 07
ovaj mi je dobar - u životu ništa nije lako, ni prd....nut nije lako moraš se dobro napregnut :)
2016 09 07
Inteligentni ljudi uvijek nađu pametno opravdanje za svoje gluposti.
2016 09 07
1 2 3