Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ugg čizme pomoć- original ili fake!!

bome ste brzo to riješile. meni je etiketa prije svega sumnjiva. i peta. nemam ugg, al frendice imaju i znam da etiketa je pravilno našivena, dakle ne ide u koso i slova su tanja, a i peta je uvijek lijepa, dakle ne izobliči se. ja imam WLM i isto imaju sve uredno, samo šta ne piše ugg. kupila sam ih 2010. i još uvijek ih nosim, nikakvi znakovi nošenja praktički nemaju. kad vidite na cesti zgužvane ugg - fejk.
2016 09 27
Mislim da odustajem od ugg čizama.... ali ću pogledati te manje razvikane brendove, mogli bi mi se svidjeti... Najvažnije je da ih nisam nikome prodala :-)
2016 09 27
Ja sa svojim emu-icama iskreno nisam bas bila zadovoljna Kad smo kod toga jer ko imo bear paw?
2016 09 27
Ja sa svojim emu-icama iskreno nisam bas bila zadovoljna Kad smo kod toga jer ko imo bear paw?
2016 09 27
Imala sam ja berpaw, tj.jos uvijek imam. Kupila ih 2013.pred kraj zime na sale-u za cca 400 kn/par. Sebi obicne crne, a kceri one smedje sa lace printom. Udobne, griju bolje nego radijatori! Prezadovoljne smo.
2016 09 27
> fedora: > Imala sam ja berpaw, tj.jos uvijek imam. Kupila ih 2013.pred kraj zime na sale-u za cca 400 kn/par. Sebi obicne crne, a kceri one smedje sa lace printom. Udobne, griju bolje nego radijatori! Prezadovoljne smo. jel su se zguzvale? ak znas kaj mislim
2016 09 27
Znam tocno na kaj mislis. 😂 Moje su se zguzvale, jer sam uzela br.39 tj.UK6 (imam nogu 38,5). Trebala sam uzeti 38. Kcerine se nisu spoguzvale, a nosila ih je puno vise nego ja svoje.
2016 09 27
:*
2016 09 27
potpisujem komentar korisnice jadrok, to im je praksa unazad par godina (imam iste te crne cizme) i kad skenirate kod onom aplikacijom za QR kodove automatski vam se otvara ugg stranica i pise vam jeste li kupili original proizvod ili ne. Takodjer mozete provjeriti i je li stranica s koje kupujete ovlasteni prodavac, mada ni to danas nije 100% sigurno.
2016 10 03
1 2