Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ugg cizme, gdje kupujete?

Pozdrav, zanima me s koje stranice narucujete Ugg cizme? neka provjerena? Namjeraavala sam sa sluzbene Ugg.de, ako neko zna jos neke ducane koji dobavljaju ugg cizme, a da imaju web shop, neka preporuci.. hvala.. napomena: orginal ugg molim
2016 10 04
E,to i mene zanima....:)
2016 10 04
mojekrpice x-) ugg.com/eu
2016 10 04
> Blliss: > mojekrpice x-) > ugg.com/eu :') :') :')
2016 10 04
nikad nisam kupovala uggsice, ali sada imaju jedan model koji mi je prelijep. koja su vaša iskustva, imaju li ovi naši dućani obično sve modele ili samo one standardne? nekako bi mi dobro došlo da ih mogu bar na nekakve rate kupiti. hvala :-)
2016 10 05
ja u Hr nikad nisam vidla nista Ugg... a i nekako volim kad mi dostave, nego da se guram o ducanu :D
2016 10 05
ja inace kupujem u Svedskoj sa stranice boozt.com , dostavljaju u HR :) i da, original su.
2016 10 05
sto iskreno mislite o tome? mene brine jedino snijeg, a visoke me bas ne privlace..
2016 10 05
Naruči s interneta definitivno, nemoj ih kupovati u Hrvatskoj. Ja sam imala sreće dobiti svoje iz Australije i prezadovoljna sam, imam ih vec 4.godinu sad. Ne propuštaju vodu i ne primaju im se tragovi vode, za razliku od ovih kod nas. Također, prijateljici se napravila rupa na palcu tako da ti je jasna kvaliteta. Meni su moje savršene, super griju, nekad mi bude i prevruće. Isplati se investirati
2016 10 05
hm hm, baš 300 eura investirati tako odjednom mi je malo puno :-/ ali, u svakom slučaju, puno hvala cure :-) pomogle ste mi ful.
2016 10 05
300 eura ? kakve ti to trazis? ove koje ja hocu su 170 eura
2016 10 06
eh, te koje mi se sviđaju su 300. grozno.
2016 10 06
ni ja nemam pozitivno iskustvo sa kupljenim uggsicama iz naseg ducana :( raspale su se nakon par puta sta sam ih obula!
2016 10 08
ma ima u bosni za 100 kn :')
2016 10 10
Čista glupost da ih ne kupujete kod nas. Imam obične crne mini iz karle stare 6god, prošle su brdo snijega kiše još više i ništa im, nikakvih tragova i dalje su kao nove i platila ih 800kn na popustu.. Imam i maslinaste mini kupljene u njemačkoj u ducanu koji zastupa ugg i užasne su. Čak i nakon impregnacije ostaju fleke od vode, fleke od snijega, jedino za nosit po suhom jer propuštaju vodu, unutra se vuna cijela istanjila a placene su 1400kn, eto toliko o tom da je iz vani sve bolje. P.S. mislim da se jedna trgovina poput karle nebi baš zezala sa fejk obucom... Sta mislite da im tolike cijene drže jer ih nabave za par sto kn pa da zarade silan novac na tom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019 12 19