Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Iskustva- "Baldo" klompe :)

Pozdrav! :) Uskoro počinjem raditi u ljekarni, biti će mi potrebna adekvatna obuća, odnosno klompe, eh sad, čitala sam dosta po forumima o klompama, no najviše su mi za oko zapele te Baldo klompe, jesu nešto skuplje, ali vjerujem i bolje i udobnije! Na prvom mi je mjestu udobnost, pa me zanima ako neka od Vas ima ili je imala iskustva sa spomenutim klompama, da ga podijeli samnom :) Unaprijed hvala! :)
2016 10 13
Moja mama ih je uzela i savršene su joj! cijeli život stoji na nogama i kaže da su joj one spas :)
2016 10 13
ja ih imam! savršene su mi! al isto tako neke moje kolegice grintaju da im nikako ne pašu zbog kičme.... očito da je od osobe do osobe
2016 10 13
Najbolje iskustvo ikada...sto se obuće tiče! Osim udobnosti nakon umornog dana noge se doslovno u njima odmaraju..leđa ne bole... Imam otvorene...a moram prikupiti i za zatvorene.. Kupi...nećeš požaliti... Vrijede više nego što koštaju.
2016 10 13
Definitivno najbolja investicija ...treće po redu i nije mi zao uloženog
2016 10 14
Savršene,imam ih i ja!
2016 10 21
Ja nisam bila oduševljena jer sam ih kupila za hodanje i za tu namjenu mi se nisu pokazale baš udobne.... ali ako će ti sluziti za stajanje onda super.
2016 10 25