Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ortodont Zagreb

Dragi svi, molim vas pomoć Trebam ortodonta na području Zg koji radi preko HZZO-a. U Perkovčevoj i Gundulićevoj nas nisu htjeli primiti jer im je gužva. Imate li kakve preporuke, telefone...Kćer ima 16 godina i sad su rekli da je došla prekasno, a prije 2 godine su rekli da joj aparat ne treba - sad odjednom treba.. Hvala na svakoj pomoći!!!!
2016 11 13
Hmmmmm ja kad sam radila,radila sam u domu zdravlja u laginjinoj A sad sam se raspitivali za svoje dečke, ima i u DZ Črnomerec A koja je to fora neće primit. MORAJU
2016 11 13
žalosno,ali tipično hrvatski ..,djeca do 15 ili 16g. (nisam sigurna) imaju pravo na besplatan aparatić,stoga svi odugovlače oko toga dok se ta dobna granica ne prijeđe,a onda je potrebno izdvojiti više tisuća kuna
2016 11 13
hvala 18 je granica, poslije toga se plaća, ova biserka u Perkovčevoj nije htjela ni pogledati Ortopan koji smo napravili 5 minuta prije pregleda zvat ću Laginjinu, Črnomerec, valjda ću imati nekog uspjeha Sustav nam je u rasulu, zdravstvo pogotovo na tom rengenu u podrumu radi jedan simpatičan tehničar, jako ljubazan, ali obavlja 4 posla paralelno, prije su dolje radile 3 osobe i bilo je posla za sve 3, raspad sistema.... taj gospodin je jedna svijetla točka u toj Poliklinici....
2016 11 13
probajte kod dr. kuček zujović dubravke, josipa vogrinca 37, na jarunu , 3831-001 moja kći će u veljači napuniti 18godina, došla je k ovoj doktorici negdje u travnju ove godine, na preporuku svoje prethodne ortodontice koja se prestala baviti tom djelatnošću.... možda uspijete, radi preko HZZO-a! pozz i sretno!
2016 11 13
p.s. u ovih šest mjeseci dobila je fiksni aparat (gornji), nosi ga od svibnja, rezultati su zapanjujuće dobri, za desetak dana treba staviti i donji aparatić, već sada zubi joj izgledaju savršeno. napominjem da smo hodali ortodontima od njene 15-te godine, jedan veli treba aparat, drugi ne treba, pa mobilni, pa malo nosi, malo ne.... od kada je kod ove doktorice stanje je izvrsno!
2016 11 13
> sanjaurban: > Dragi svi, molim vas pomoć > Trebam ortodonta na području Zg koji radi preko HZZO-a. U Perkovčevoj i Gundulićevoj nas nisu htjeli primiti jer im je gužva. Imate li kakve preporuke, telefone...Kćer ima 16 godina i sad su rekli da je došla prekasno, a prije 2 godine su rekli da joj aparat ne treba - sad odjednom treba.. > Hvala na svakoj pomoći!!!! Mi iz Osijeka idemo kod ortodontice Mateja Jelić u Ulici Pavla Hatza 23...tel.01/4923392.Prima preko HZZO.Nas je primila bez problema iako je kćerka za 6 mjeseci trebala napuniti 18.godinaOdmah ju je ubacila u program tako da je prije rođendana dobila aparatić..Nismo ništa platile,dobije putne troškove svaki put kad ide,manji su nego potrošimo,ali sretni smo da je uopće našla ortodonta pošto je to kod nas u Osijeku nemoguća misija.Ako prima iz ostalih gradova iz Hrvatske onda možda i vas prime.Radi vam pon i srijeda popodne,utorak četvrtak i petak ujutro.Sretno i ako uspijete javite.
2016 11 13
Puno hvala na svim kontaktima i savjetima Sutra sve drugo zapostavljam i primam se zvanja Javim što sam dogovorila Puse svima i laku noć!
2016 11 14
primit će nas kuček-zujović, hvala Bogu, hvala svima na preporukama, Jarun mi je blizu pa je i to igralo ulogu, da se sad ne vozimo na drugi kraj grada, iako kad vidim da iz Osijeka netko dolazi, ajme, cijelo zdravstveno bi se moralo presložiti da sve bude logičnije i dostupnije ljudima kad već izdvajamo za njega
2016 11 15
baš mi je drago da ti je moja preporuka pomogla, želim vam puno sreće !!
2016 11 16
<3
2016 11 17