Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

nenormalni herpes

znači ovo mi se još nikad nije desilo, da u roku tri mjeseca sam triput dobila groznicu ali ovaj put je buknilo nenormalno, iznad usne, na usni te na bradii.... koristim herplex kremu i upravo držim grudu snijega umotanu u papirnati ručnik i lagano hladim područje herpesa.....idući tjedan mi kreću kolokviji i sve što mi ne treba baš sad se dešava....molim za neke savjete, kako makar smiriti situaciju.....zatim, koliko je dobar češnjak za te stvari?
2017 01 14
Koloidno srebro, beta glukan. Herplex je maltene placebo x-) Češnjak (na ranu? ne. ), oralno- pozitivan svakako ali blag i spor efekt.
2017 01 14
> Uljeshura: > Koloidno srebro, beta glukan. > Herplex je maltene placebo x-) > Češnjak (na ranu? ne. ), oralno- pozitivan svakako ali blag i spor efekt. zasad imam samo te dvije alternative, ta kremica i taj češnjak....čitam na netu, kao kućni lijek koji ubija taj virus...no nebi htjela da mi bude još gore jer i ovako izgledam sva nikakva
2017 01 14
Bivši dečko probao s oblozima od cesnjaka za neke ranice i završio je tako da je imao pravu pravcatu opeklinu u obliku paste od cesnjaka, tj gdje god da ju je stavio, kao da se kiselinom polio.:/ Sad, ja nemam pojma je li on bio osjetljiv, realno i to jest moguće. Držao je cijelu noć to (možda je to predugo). Ne tvrdim da je svima ista posljedica. :/ Ali ja ne bih na sebe to stavljala u tom obliku otkad mi je rekao.,:)
2017 01 14
Glavni krivac je stalno prisutni virus , a uzrok - pad imuniteta i stres. Oralno - b komplex, k. srebro, podizanje imuniteta sa npr tinkturom ehinacee. Ehinacea je glavni sastojak Imunala - ima ga za kupiti u ljekarni, pa ako ne nađeš domaću tinkturu, dobro i to dođe. Tinktura se ugl pije se u proljeće i jesen kad je imuntet nas herpesičavaca ravan nuli... x-) Što se mazalica tiče, mani se herplexa... radije kap čajevca i lavande na vaticu i sa njom tapkati, više puta dnevno, ali čim osjetiš izbijanje. Ja si recimo radim mix macerat raznog bilja, propolisa i koloidnog srebra , pa kad osjetim izbijanje namažem time i nema šanse da izađe. Prije , dok je herplex bio u igri sam bila kao gubavac, jedan prođe - drugi dođe. Užas ,:( Sad sam neko vrijeme na B komplexu (iz drugih razloga) ali od kad ga pijem , nema ni herpesa.
2017 01 14
cesnjak se ne drzi cijelu noc na rani, moze se namazati cesnjakom i pustit da se sok cesnjaka upije i tako par puta dnevno kod gnojne angine sam si znala stavljati oblog od paste cesnjaka i drzala bi cijelu noc, drugo jutro bi mi vrat uvijek bio crvenkast na tom mjestu, ali nista strasno, dok se ovdje ipak radi o otvorenoj rani, a ne normanoj i zdravoj kozi
2017 01 14
Stavila bi bas sliku da vidite kak je uzas.... ma nemam sada kako do grada to mi je najgore, zato gledam neke informacije iz prve ruke sto bi bilo dobro! Hvala vam u svakom slucajuu
2017 01 14
Da,NomadOrganic je u pravu.Ista stvar se meni desila jedne godine a nikad prije nisam imala herpes.Radi se o padu imunitet tj nedostatku vitamin B.Nema šta nisam pokušala.Uzmi beta glukan,možeš i onaj jeftiniji u Konzuma.
2017 01 14
Češnjak i nije toliko loš, meni je par puta pomogao, ali ne kad se stavi na već nastali herpes, nego u trenutku kad osjetite da vas svrbi i da će vam herpes izići. Ja sam posljednjih par puta osjetila kako mi izbija na usnici i na brzinu sam zgnječila malo češnjaka i namazala s tim. Nikako nisam držala dugo-previše peče, nego par sekundi, možda najviše minutu, dvije i potom bih obrisala sa maramicom. Do sad mi ga je svaki put uspješno zaustavio.
2017 01 14
Lugolova otopina joda! Jod je najbolje antibakterisko i antivirusno sredstvo.
2017 01 14
Ali što god itko od vas odluči, NE IDITE u Polidermu odnosno kod tog nazovi doktora Kaliterne. Krajnje nestrucan i los čovjek. Ne budite glupe i lude da se si unistite zdravlje i potrosite novac još za to. :|
2017 01 15
> Uljeshura: > Ali što god itko od vas odluči, NE IDITE u Polidermu odnosno kod tog nazovi doktora Kaliterne. Krajnje nestrucan i los čovjek. > Ne budite glupe i lude da se si unistite zdravlje i potrosite novac još za to. :| Ne znam za tog liječnika, ali lasersko rješavanje herpesa je po mom mišljenju suludo. Popravit imunitet i manje stresa ;)
2017 01 15
> NomadOrganic: > > Uljeshura: > > Ali što god itko od vas odluči, NE IDITE u Polidermu odnosno kod tog nazovi doktora Kaliterne. Krajnje nestrucan i los čovjek. > > Ne budite glupe i lude da se si unistite zdravlje i potrosite novac još za to. :| > Ne znam za tog liječnika, ali lasersko rješavanje herpesa je po mom mišljenju suludo. > Popravit imunitet i manje stresa ;) Da, popraviti imunitet je glavna stvar, tj. rješavati stvar iznutra. :) Ali cura je rekla da treba ići na fakultet za par dana i tražila je savjet za neko BRZO rješenje. A najbrže rješenje za sanirati postojeći herpes je laser. E sad, koliko netko ima novaca i da li mu se isplati, to je već osobna stvar. Npr. da imaš vjenčanje za par dana, a izbio ti je herpes, mislim da nebi gubila vrijeme na češnjak ;) i beta glukan (kojeg trebaš uzimati neko duže vrijeme kako bi se poboljšao imunitet) , nego bi se dobro raspitala koje je medicinski dokazano najbrže rješenje za sanirati herpes koji se već pojavio. Što se Poliderme tiće, ja osobno imam dobra iskustva. A išla sam tamo jer je doktor definitivno najobrazovanija osoba (od naših privatnika) što se tiće upotrebe lasera i ima puno iskustva, da ne kažem da ima i novaca za kupiti dobre lasere, za razliku od kozmetičkih salona i nekakvih nestručnih kozmetičarki koje rade sa kojekakvim laserima i sl...
2017 01 18
Nije me briga za njegovo obrazovanje na papiru. Ako zna (a valjda zna, pa ipak ima taj papir zvani diploma i usavršavanje, koji veli da nesto zna, ili da bi bar trebao znati) da nekome nešto zaista neće nimalo pomoći, ali ide mu naplatiti kontraindiciran zahvat tipa piling na otvorenoj rani (dakle jos krvavoj!)jer mu treba keša za večeras (dakako, naplati bez računa), on je za mene stoka. Bivšem dečku je shebao ruku tako. Od par porezotinica nastao kupus od goleme rane s kojim se patio mjesecima. Užas. A ovaj moj bivsi je hvala bogu bio muški tuntlek koji nema pojma sto zapravo znači pojam "piling" odnosno što to podrazumijeva u svojoj biti. :/ Bolesno.
2017 01 18
> Uljeshura: > Nije me briga za njegovo obrazovanje na papiru. > Ako zna (a valjda zna, pa ipak ima taj papir zvani diploma i usavršavanje, koji veli da nesto zna, ili da bi bar trebao znati) da nekome nešto zaista neće nimalo pomoći, > ali ide mu naplatiti kontraindiciran zahvat tipa piling na otvorenoj rani (dakle jos krvavoj!)jer mu treba keša za večeras (dakako, naplati bez računa), on je za mene stoka. > Bivšem dečku je shebao ruku tako. Od par porezotinica nastao kupus od goleme rane s kojim se patio mjesecima. Užas. > A ovaj moj bivsi je hvala bogu bio muški tuntlek koji nema pojma sto zapravo znači pojam "piling" odnosno što to podrazumijeva u svojoj biti. :/ Bolesno. Žao mi je da ste imali tako loše iskustvo s pilingom. Ja sam rješavala nekoliko stvari kod tog doktora i imam super iskustva. A valjda netko treba i nadrapati :(
2017 01 19