Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Uriage i Bioderma kozmetika-iskustva

Zanimaju me iskustva na problematičnoj koži sklonoj aknama poslije 40
2017 01 14
Probala sam kremu od Uriage-a i prezadovoljna sam bila. Ja sam koristila onu neku sa cinkom :)
2017 01 14
Uriage je meni odličan,a i Avene!
2017 01 14
Do sad sam koristila Avene ili LRP,ali bi htjela malo promjeniti.
2017 01 14
Onda kupi Biodermu - meni je bila ok, i jeftinija je od Uriage.
2017 01 14
Koristim uriage kremicu i gel za umivanje odlicno je kao i lrp umivalica. Bioderma isto nije losa. meni je odlicna bila njihova plava linija koju sad slabo pronalazim a jeftinija je od ostalih.
2017 01 14
Bioderma Sebium linija mi je odlična, pokušala sam s Uriage ali mi je košmar počeo stvarati. Uriage bude svake prve srijede u CCO West u Mandis pharm-u na -30%.
2017 01 15
First Aid Beauty 5 in 1 Kiehl's Daily Reviving Serum Kiehl's Midnight recovery serum. Kunem se u ovu kombinaciju
2017 01 15
> KreativnoSelo: > Bioderma Sebium linija mi je odlična, pokušala sam s Uriage ali mi je košmar počeo stvarati. > Uriage bude svake prve srijede u CCO West u Mandis pharm-u na -30%. Baš tu liniju sam proučavala.I čitala sam sve pohvale za nju.Znači stvarno je ok?
2017 01 16
> valeera: > First Aid Beauty 5 in 1 > Kiehl's Daily Reviving Serum > Kiehl's Midnight recovery serum. > Kunem se u ovu kombinaciju Oduševljena sam Kiehls Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion zaista nešto super Ali sam umjesto njihovog Kiehl's Midnight recovery serum kupila REN Evercalm Anti-Redness Serum iodličan je,evo koristim već treću bočicu. Voljela bi neku kremu sa aha kiselinama ali da nije jako agresivna
2017 01 16
> gaso74: > > KreativnoSelo: > > Bioderma Sebium linija mi je odlična, pokušala sam s Uriage ali mi je košmar počeo stvarati. > > Uriage bude svake prve srijede u CCO West u Mandis pharm-u na -30%. > Baš tu liniju sam proučavala.I čitala sam sve pohvale za nju.Znači stvarno je ok? Meni se pokazala najboljom a stvarno nema što nisam isprobala iz ljekarne. Nadam se da neće nestati iz prodaje (što mi se često događa sa proizvodima kojima budem super zadovoljna :s ). Sebium Serum je čudo, u kombinaciji s gelom za čišćenje lica i micelarnom - palac gore.
2017 01 16
> KreativnoSelo: > > gaso74: > > > KreativnoSelo: > > > Bioderma Sebium linija mi je odlična, pokušala sam s Uriage ali mi je košmar počeo stvarati. > > > Uriage bude svake prve srijede u CCO West u Mandis pharm-u na -30%. > > Baš tu liniju sam proučavala.I čitala sam sve pohvale za nju.Znači stvarno je ok? > Meni se pokazala najboljom a stvarno nema što nisam isprobala iz ljekarne. Nadam se da neće nestati iz prodaje (što mi se često događa sa proizvodima kojima budem super zadovoljna :s ). > Sebium Serum je čudo, u kombinaciji s gelom za čišćenje lica i micelarnom - palac gore. E baš sam za Sebium Serum čitala sve pohvale i zato me zainteresiralo.Ponekad mi koža poludi i to oko čeljusti.Pohvale su da baš rješava takve probleme.Probat ću baš.
2017 01 16
Baš tu je i meni najviše pomogla! Nadam se da će pomoći :")
2017 01 17
> KreativnoSelo: > Baš tu je i meni najviše pomogla! Nadam se da će pomoći :") Nadam se....sutra kupujem to čudo..:)
2017 01 17