Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Odabir autoškole i pregled za vozački

Pozz, namjeravam upisati autoskolu u zagrebu te mi je za oko zapela autoskola trend u draskovicevoj,e sad dal netko ima iskustva sa njima ili mozda ako neko ima za preporuciti neku drugu aš? I gdje je najbolje otići na pregled za vozački,dal se treba krv vaditi na pregledu (negdje cak i to spominju )? hvala puno :")
2017 01 15
Prijateljica je nedavno polagala vozački, baš u toj autoškoli Trend i zadovoljna je svime, položila iz prve:) Ovo drugo ne znam, ali pogledaj na Ponudi dana i sl. stranicama, često znaju biti nekakvi popusti za te preglede i koliko znam ne treba vaditi krv
2017 01 15
> GreenQueen: > Prijateljica je nedavno polagala vozački, baš u toj autoškoli Trend i zadovoljna je svime, položila iz prve:) > Ovo drugo ne znam, ali pogledaj na Ponudi dana i sl. stranicama, često znaju biti nekakvi popusti za te preglede i koliko znam ne treba vaditi krv e hvala ,ma da vidjela sam na popustima al neki po foumima pisu da treba krv vaditi pa zato pitam :)
2017 01 15
> LauraBadurina: > > GreenQueen: > > Prijateljica je nedavno polagala vozački, baš u toj autoškoli Trend i zadovoljna je svime, položila iz prve:) > > Ovo drugo ne znam, ali pogledaj na Ponudi dana i sl. stranicama, često znaju biti nekakvi popusti za te preglede i koliko znam ne treba vaditi krv > e hvala ,ma da vidjela sam na popustima al neki po foumima pisu da treba krv vaditi pa zato pitam :) Krv vade samo ovi sta idu za profesionalne vozace polagat. I za posao tipa kamiondzije itd...
2017 01 17
nene nikakva krv se ne vadi... samo izgubiš pola dana na to da ti ofrlje pogledaju očki, i izmejre tlak i kao neki psihološki testić odradiš... ma ugl gnjavaža i papi lova ja sam baš nedavno upisala autoškolu rotor na trešnjevci jer ti oni imaju više svojih podružnica i baš sam jako zadovljna i predavanjima i instruktorom! prva pommoć mi je malo dosadnjikava i po meni loša... al ja studirm meedicinu pa nisam ni mjerilo zato.. jer po meni je to očaj od prve pomoći, al dobro.. ostalo sve 5, toplo preporučam
2017 01 27
pogledaju oči*
2017 01 27
Liječnički pregled možeš obaviti u poliklinici Lab plus, s kuponom koji možeš kupiti preko ponude dana ili crnog jajeta i platiš onda jeftinije. :) krv vadiš kad ideš polagati za profesionalne kategorije kao što su ti i rekli već. Prije vađenja liječničkog moraš otići svom doktoru opće prakse i tražiti ga da ti da potvrdu za vađenje liječničkog za autoškolu jer bez toga nećeš moći obaviti pregled-a to je zapravo samo kao potvrda da si mentalno zdrava i da ne boluješ od neke bolesti zbog koje nebi mogla polagati. :)
2017 01 28
Moji imaju autoškolu pa zato sve znam hahaha ;)
2017 01 28