Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Seboreja - riješila sam problem

...sa prva dva šampona, treći nisam ni stigla isprobati. I zato prodajem: 1. Bioderma NODE DS+ šampon protiv peruti - ima ga cca 3/4 pakiranja koje je inače 125mL. "Bioderma Node DS+ anti recidive šampon koristi se za higijenu i njegu kose i vlasišta sklonog pojačanom perutanju, ljuskanju i pojavi seborejičkih promjena. Šampon učinkovito djeluje na sve čimbenike razvoja perutanja i svrbeža vlasišta te smanjuje prekomjerno stvaranje sebuma. Daje kosi sjaj i volumen te omogućava lako raščešljavanje. Šampon se može koristiti samostalno, ili u kombinaciji s propisanom terapijom. - ima blagi antigljivični učinak, ograničava sposobnost umnožavanja kvasnica te smanjuje stvaranje sebuma (DSactiv®) - uklanja odumrle stanice kože, prhut i ljuskice (salicilna kiselina) - ublažava svrbež i smanjuje upalu (ihtiol, zantalen) - djeluje protuupalno (aktivna komponenta iz ekstrakta smeđe alge)" 2. Fitoval intensiv - šampon protiv tvrdokorne peruti i svrbeža vlasišta - ima ga cca 1/4 u bočici od 100mL "Aktivni sastojci šampona Fitoval uklanjaju gljivice, normaliziraju epidermalnu strukturu i odstranjuju ljuskice. Imaju brz učinak i štite od povrata peruti. Ciklopiroksolamin i cink PT-S kompleks (cink pirition i ekstrakt bijele vrbe /Salix alba/). In vitro i in vivo testiranja. Potvrđena sigurnost i dokazana dobra podnošljivost šampona čak i kod osjetljive kože. Bez parabena i koloranata." 3. Esi RIGENFORTE šampon protiv peruti - novi, neotvaran "-pirokton-olamin -Biotinax® -sumpor iz prirodnog izvora -ulje cajevca i propolis -pantenol -oligoelementi (cink, magnezij, željezo, bakar i silicij) -mentol i lavandino ulje" A sad najbolji dio - svaki po 15kn! (+ tisak 15kn, soorry, pošta mi je daleko) Nadam se da znate da Bioderma i ESI u ljekarni koštaju 90-tak kuna svaki, a Fitoval je oko 40-50. Samo ako uplatite do kraja vikenda. Javite se na [email protected].
2017 02 04