Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Studij radne terapije

Cao curke, imam nekoliko pitanja na koja mi trebaju direktni odgovori i bila bi vam jako zahvalna kad biste mi uspjeli odgovoriti na njih! :D Naime, maturantica sam ove godine i prvi izbor mi je Radna terapija. Zaista to shvacam svojim pozivom i nalazim se u pomaganju drugima, bolesnima, nemoćnima, s poteškoćama i sl. Htjela bi čuti iskustva vas drugih koji ste to upisali/završili. Kakav je fax? Traje li samo 3 godine ili i on ide po Bologni? Jeste li uspjele pronaći posao s tim fakultetom i gdje radite ako da? I jako me strah mature i prijemnog pa bi mi pomogla i iskustva s tim.. kakav je razgovor na prijemnom i sto najviše cijene? Hvala vam svima! Ljubim 😘
2017 02 12
Pozdrav! Traje 3 godine i ide po Bologni. Znam ljude koji su zavrsili i cekali staziranje i po 4 godine, a posao u HR je gotovo nemoguce naci. Jedno ili niti jedno radno mjesto godisnje u zagrebackom KBC-u na natjecajima. Po meni je bolja fizioterapija jer to ljudima takodjer treba u istoj mjeri, a lakse je naci i fus uz posao. Znatno je trazenije. Radna terapija je uistinu vrlo dobro koncipirana struka, ali nije zazivjela kod nas. I neki koje poznajem su s tom diplomom isli van (konkretno Njemacka)... niti tamo ne rade u struci vec kao njegovatelji ili med.sestre. Eto, moja iskustva.
2017 02 14