Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

silikonski grudnjak,iskustva

Eh da kada kupiš haljinu golih leda i V izrasta.... Ko ima iskustva s time
2017 02 16
Imam ja, Intimissimi i drzi koliko treba. Super stvar. Kada ga skinem, odmah operem obicnim sapunom ili gelom za tusiranje i vratim u original kutiju koja ga odrzava ljepljivim. Imam ga vec godinu dana i prilicno sam zadovoljna, u boji beige.
2017 02 16
nije za veće grudi,meni se brzo ljepilo istrosilo i spadao je,treba valjda skuplji i kvalitetniji kupit
2017 02 17
Mene to jako zanima.Imam dvije haljine s otvorenim ledjima i treba mi silikonski.Ali me strah to stavit.Ionak imam male 🙈 80A...Ne znam jel bi to stajalo uopce.Pa ako mi moze tko pojasnit kak to funkcionira?I koliko kosta u Intimissimiju taj beige?
2017 02 17
Nije za vece grudi definitivno, neovisno o kvaliteti i cijeni. Imala sam i skuplje i jeftinije pa jednostavno ne drzi. Mrzim haljine otvorenih leda :')
2017 02 17
I ja imam velike i to jednostavno ne drži. Jednostavno idem bez grudnjaka kad trebam otvorena leđa :D
2017 02 17
Ja imam ni male ni velike,ali kako sam rodila jedna mi 3,a druga 2...... Eto baš sam kupila i probala i dobro je,skakala sam hahahahhaha
2017 02 17
Baš ste sretnice,imate velike grudi
2017 02 17
> KatarinaSarah: > Mene to jako zanima.Imam dvije haljine s otvorenim ledjima i treba mi silikonski.Ali me strah to stavit.Ionak imam male 🙈 80A...Ne znam jel bi to stajalo uopce.Pa ako mi moze tko pojasnit kak to funkcionira?I koliko kosta u Intimissimiju taj beige? Kupila sam novi tu na Krpicama od jedne korisnice. Mislim da je 130kn i drzim ga u plasticnoj kutiji, onako je nalijepljen na kalup i to mi odrzava da je uvijek ljepljiv. Nosim ga u izlaske, puno plesem, znojim se i nikada mi nije spao ili nesto, full cvrsto drzim. Imam 3C broj, ovaj moj je velicina M/L i nakon godine dana, jako sam zadovoljna. Jedini minus je sto je poprimio malo boju kada sam ga imala ispod crne haljine pa je "poljubicastio" ali mi ne smeta jer ga uglavnom i nosim ispod crnog ili jedne crvene haljine.
2017 02 17
znaci ja i prijateljica kako smo radile sezonu kao hostese i svaki dan sredivanje haljinice i ostalo,i kako oba dve imamo velike grudi,kad bi nosile otvorena leđa, stvar od naprijed bi popravile izolir trakom,smjesno je, al stvarno pali :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 02 18
> AudreyHepburn: > I ja imam velike i to jednostavno ne drži. Jednostavno idem bez grudnjaka kad trebam otvorena leđa :D Baš sam htjela reći, ne nosi se grudnjak i super. Pogotovo ako imate manje grudi ne bi trebao biti problem jer se barem ne kreću u svakom pokretu.
2017 02 18
> EpiceDeLaVie: > znaci ja i prijateljica kako smo radile sezonu kao hostese i svaki dan sredivanje haljinice i ostalo,i kako oba dve imamo velike grudi,kad bi nosile otvorena leđa, stvar od naprijed bi popravile izolir trakom,smjesno je, al stvarno pali :') :') :') :') :') :') :') :') joj pa da,to kakti rade poznate zvjezde,al ne znam kako, bar te nemre struja strefit
2017 02 18
> martina98: > > EpiceDeLaVie: > > znaci ja i prijateljica kako smo radile sezonu kao hostese i svaki dan sredivanje haljinice i ostalo,i kako oba dve imamo velike grudi,kad bi nosile otvorena leđa, stvar od naprijed bi popravile izolir trakom,smjesno je, al stvarno pali :') :') :') :') :') :') :') :') > joj pa da,to kakti rade poznate zvjezde,al ne znam kako, bar te nemre struja strefit pa uglavnom sam iksic napravis,kupile smo neku bijelu i fakat dobro drzi i izgleda i ne vidi se
2017 02 18