Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure sa 0 komentara

kako poslije svih obih postova o prevaranticama privući nečiju pažnju i uvjeriti ga da vam vjeruje? Moja je ideja da se ovdje oglašavaju cure sa 0 komentara, pa da međusobno surađujemo i mjenjamo se, da ostali vide da smo normalni. :) Ako netko ima neki savjet, molim da ga napise [:poljubac] [:poljubac]
2013 04 12
Svi smo mi počele od "NULE", svakome treba pružiti priliku. [:smijesi]
2013 04 12
draga Tea nema to veze sa komentarima to ima veze kakva je ko osoba svi smo mi jednom imali 0 komentara
2013 04 12
ja uopche sa tim nisam imala problema, a ovdje sam max. 2 mjeseca....prvo bi bilo lijepo od tebe da neshto kupish [:smije] ..tu chesh odma dobiti jedan ali hvale vrijedan pozitivan feedback!! izdogovaraj jednu zamjenu...i to ti je dovoljno za pochetak [:kesi]
2013 04 12
ma znam, ali svi gledaju komentare (barem se tako pise po forumu), ne znam kolko bas mozemo znat ovako preko poruka tko je kakva osoba. :)
2013 04 12
ja sam ovdje tri dana,,,to sam već spomenula,,,odmah sam našla haljinicu i uplatila je ,...nadam se da će doči nakon svih ovih priča,,,:(,,i imam o komentara..jjaooo
2013 04 12
Ali mnogi zaziru od kupnje od osoba bez komentara..pa mislim da ti je ovo dobra ideja, plus za temu :)
2013 04 12
Evo i ja krećem od nule, ne pada mi na pamet nikoga varati, ali čitajući malo forum vidim da se to (pre)često dešava. [:ljut] Time samo otežavaju svima, a posebno nama bez komentara [:tuzan]
2013 04 12
ja nemam niti jednu, i nisam ništa prodala, [:place] nemam puno a i to bi mi značilo da prodam, jer je kupljeno na specijalne prilike i ne nosim to, i bez veze stoji u ormaru a možda nekom dobro dođe. Pa ne bih htjela da zbog 0 komentara nitko niti ne pogleda [:place]
2013 04 12
ja sam se prijavila prije manje od mjesec dana... i sve priče o prevaranticama s krpica su me malo obeshrabrile jer, naravno, nisam imala niti jedan komentar i nisam imala na temelju čega biti pozitivno ocjenjena kao nova članica... [:smijesi] tako da sam jednostavno počela s kupnjom par stvarčica i tek onda stavila krpice na prodaju... sad imam tri komentara (pozitivna) i počinjem s prodajom...treba polako, curke su mi bez problema slale svoje stvarčice iako nisam imala komentara, kad sjedne uplata one pošalju i svi sretni i zadovoljni... [:kesi] i stare članice s preko 100 komentara su nekad bile nove i ne vidim zašto nam ne bi vjerovale samo zato što nemamo komentara kao one...od nekud moraš početi, a kontam da je najbolje da počneš s kupnjom nekih stvarčica... [:hihot]
2013 04 12
Ja na žalost, moram reči ovako,,, Dobro došle nove kao prvo :-) a kao drugo i ja sam bila nova i kao dokaz da nisam varalica slala sam paket unaprijed pa tek onda mi je uplačeno, tako da ako nešto nadjem kod takvih cura ja želim prvo da mi pošalje pa onda uplata, jer svašta se dogadja a ja ne želim bit prevarena kao ni nitko ovdje, neke neće pristat na to ali ja na dr način ne zelim uzet kod novih cura a na zalost ni jedan poz info mi ništa ne znači jer je bilo i takvih koje su same sebi stavile pa su varale-bez zamjerke ja sam samo oprezna. :-)
2013 04 12
btw.nemam puno komentara jer ni nemam upita, ali zato imam poz informacije od cura sa brdo komentara i to je nadam se dovoljno jamstvo i kao kupac i prodavač lp :-)
2013 04 12
Ja sam tu mjesec dana, skupila sam 30-ak komentara (samo prodajem),ispocetka sam svima nudila placanje pouzecem jer sam mislila da nitko nece htjeti uplatiti, 2 prva artikla su otisla pouzecem (dobila sam 2 povratne) i onda su cure same pitale da bi radije uplatu na racun.
2013 04 12
lelica23 naravno da si oprezna, kao i svi ovdje, prica se o svemu i o svakakvim prevarama, pa moramo bit oprezni :) ne znam stvarno kako si mogu same ostavljat povratne i bit takve. -.-
2013 04 12
samo da realno nadodam :-) na zalost ni plačanje pouzećem nije jamstvo, i tu se moze prevarit npr ja kupim čizme i dobijem krpe itd,,, a nesmijem prije plačanja vidjet sta je unutra tako da niti to ne prakticiram kod novih cura, ali evo opet napominjem i ja sam bila nova ali nakon svega vise ne vjerujem jer sam prilikom plačanja pouzećem bila prevarena na njuškalu tako da ne vjerujem a ova str i njuškalo to je sve isto i svaka str varalica ima. [:pospan]
2013 04 12
1 2 3