Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Donošenje stare robe u H&M

Zanima me dali još uvijek se može odnjet stara roba u H&M da bi se ostvario %popust ? Čula sam da nije bitno dali poderana, stara, ženska, muška i slic. U kojim prodavaonicama vrijedi to još, ako vrijedi? Ukratko mi može neko malo više pojasnit kako to točno ide?
2017 07 17
Ma skroz jednostavno. Staviš 2-3 stvari u neku vrećicu, nitko ti neće zavirivati unutra, samo ju predaš na blagajni i dobiješ kupon koji onda vrijedi par mjeseci. Mislim da to vrijedi u svim njihovim dućanima.
2017 07 17
Možeš stare plahte, ručnike, krpe, torbe. Ma sve živo utrpaš i riješiš se smeća.
2017 07 17
> Maleficent80: > Ma skroz jednostavno. Staviš 2-3 stvari u neku vrećicu, nitko ti neće zavirivati unutra, samo ju predaš na blagajni i dobiješ kupon koji onda vrijedi par mjeseci. Mislim da to vrijedi u svim njihovim dućanima. A kakav kupon ,od koliko? Je li mora biti njihova roba tj marka?
2017 07 17
nemora biti njihova roba, kupon od 15% koji vrijedi za kupnju na jedan komad robe :")
2017 07 17
Hvala vam na odgovoru :) Zanima me prvenstveno za H&M u Zagrebu na cvijetnom, posto mi je najblizi dali prima da ne nosim bzvz vrecice sasobom u grad :) hehe
2017 07 17
> VAVAVA: > Hvala vam na odgovoru :) > Zanima me prvenstveno za H&M u Zagrebu na cvijetnom, posto mi je najblizi dali prima da ne nosim bzvz vrecice sasobom u grad :) hehe Možeš u bilo koji H&M.
2017 07 17
Cure, zna li tko koliko se vrećica može donijeti odjednom? postoji li neki dnevni limit ili sl?
2017 07 18
I u kojem roku se moraju iskoristiti dobiveni kuponi?
2017 07 18
Uvijek je rok do 31.8.te godine tako da sad šta se odnese po njihovom ističe za mjesec i pol, a u 9.uzmeš nešto i vrijedi još godinu dana. :) Ne znam kako se drže tog roka ali uvijek je 31.8. :) A da, dvije su po osobi iako možeš i na dječji otić predat pa na kat i povećat si limit. :D
2017 07 22
> A da, dvije su po osobi iako možeš i na dječji otić predat pa na kat i povećat si limit. :D Vrlo dosjetljivo :) :)
2017 07 22
Popust vrijedi do 31.8. Ja sam bas predavala jucer,i popust vrijedi i kad se kupuje roba na snizenju. A sto se tice kolicine,ne bi smjeli biti premalo u vrecici,meni su jednom prigovorili da ipak treba biti punija.
2017 07 25
Ja isto išla predat pa mi piše do 31.siječnja 2019. (City East) Valjda prave nove kartice, svejedno mislim da to ne gledaju. Vrijedi za sniženu robu pa nemojte ni tu zanemarit popust. :)
2017 07 26
I naravno nitko vam ne brani da idete svaki dan sa po jednom vrecicom za kupon. Isto tako mozete u vrecicu staviti recimo stare rucnike i posteljinu, bitno da je tekstil a ne recimo obuca.
2017 07 27
Da li je netko nosio staru odjecu u h&m?
2018 06 29
1 2 Sljedeći