Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Outfit za razgovor za posao

Mlada sam i idem na razgovor za posao. Vazan posao koji bih voljela dobiti. Premda dojam zelim prvenstveno ostaviti kvalifikacijama i znanjem, nadam se da nece zvucati povrsno ako kazem da se ne zelim utopiti u moru dosadnih klasicnih kombinacija za razgovor - crne hlace i bijela bluza jer kandidata ce zasigurno biti jos. E sad, je li neumjesno na lijepe hlace (dakle ne traperice, ali ne ni crne poslovne hlace) odjenuti majicu s natpisom/slikom. Ne radi se o nikakvom natpisu niti slici koja moze imati politicke ili sexualne ili bilokakve konotacije?
2017 09 02
+ do razgovora imam jos nekoliko dana i zaista ne znam sto ocekivati od vremena do tada, ali jos jedna nedoumica, jesu li ok otvorene sandale umjereno visoke pete?
2017 09 02
hi, meni to zvuci ok kombinacija. Hlace za ured i gore neka majica sa natpisom. Nakit neka bude decentan i sminka tako]er. Nokti uredni i kosa isfenirana. Otvorene sandale ok, samo ti mozda vrijeme ne dopusti. Izgledat ces mlado i opusteno, a opet uredno i pripremljeno. Sretno
2017 09 03
ovisi za koje radno mjesto se javljas?
2017 09 03
Ako je strogo poslovno uredsko okruzenje, otvorene cipele, traperice i majice gdje se vide ramena su los odabir
2017 09 03
> maza_8: > Mlada sam i idem na razgovor za posao. Vazan posao koji bih voljela dobiti. Premda dojam zelim prvenstveno ostaviti kvalifikacijama i znanjem, nadam se da nece zvucati povrsno ako kazem da se ne zelim utopiti u moru dosadnih klasicnih kombinacija za razgovor - crne hlace i bijela bluza jer kandidata ce zasigurno biti jos. E sad, je li neumjesno na lijepe hlace (dakle ne traperice, ali ne ni crne poslovne hlace) odjenuti majicu s natpisom/slikom. Ne radi se o nikakvom natpisu niti slici koja moze imati politicke ili sexualne ili bilokakve konotacije? Bez obzira za koje radno mjesto ideš na razgovor niti slučajno majice sa ili bez aplikacija. Neki lagani kompletić, košulju ne nužno bijelu, salonkice ili sandale ok. Obavezno ponesi životopis, bez obzira što si ga prethodno predala, po mogućnosti u više primjeraka (u fotokopiraoni ti naprave za malo kuna) i daj članovima komisije. Opušteno, smireno, blagi osmijeh, naravno ne smijati se od uha do uha, ali ono.. U Google i pročitaj nešto o toj firmi u kojoj ideš. Osobu koja ti postavlja pitanje gledati u oči. Kratke odgovore na pitanja. Sretno ti. :)
2017 09 03
Ne bih niti ja nikakve majice sa slikom, šljokicama i sl. Meni se najbolji izbor čini sako, nikakva majica ni košulja ga ne može zamijeniti, može i sako s kratkim rukavima, ispod neka majica i npr. marama ili košulja Ako je bez sakoa onda bolje košulja Kako radim na radnom mjestu gdje je baš sve dopušteno...od dredova u glavi, tetovaža, pirsinga, lude garderobe i proparanih traperica, kad vidim lijepo uređene poslovne žene uživam... Svaki dan prolazim pored jednog trga blizu kojeg su firme i uredi pa malo promatram žene...i dečki su na razini...obično sive ili crne hlače, ne moraju biti na crtu...elegantnije cipele i gore košulja...za neke se odmah može zaključiti kako bi radije bili u trenirci...no trude se... Sretno na razgovoru!!!
2017 09 03
Hvala svima na savjetima i pozeljenoj sreci :) I ljudi oko mene su dosta podjeljenog misljenja oko toga sto obuci. Razgovor ce biti u uredskom okruzenju, ali nije za takav posao. Posao je iz zdravstvene sfere, bas zato iako zelim ja ostati ja, ne zelim ostaviti balavi dojam krivim outfitom. @katarinamartina ovo za vise primjeraka zivotopisa je super ideja! Imaju ga vec, ali samo jedan, a koliko sam shvatila vise ljudi slusa taj razgovor i odlucuje o rezultatu, hvala za ideju :)
2017 09 03