Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Haljine s neta

S kojih stranica ste naručivale onako svečanije haljine, a da se dostava ne čeka baš dugo? (Treba mi do 23.9.)
2017 09 11
Nisam naručivala haljine, ali Asos ima divnih :") i kod tebe je za cca 5 dana.
2017 09 11
Na Asosu sam već naručivala više puta, ali ovaj put nisam ništa našla :') :')
2017 09 11
Boohoo, missguided, preetylittlething, lipsy, newlook...svuda ima ponesto samo treba traziti.
2017 09 11
Diadema web shop iz nove kolekcije, stiglo za dva dana
2017 09 11
Definitivno asos, imaju divne haljine, a cesto se znaju uhvatiti na snizenjima :")
2017 09 11
Diadema za malo klasicnije, Asos - Lipsy 😚, moje krpice 😚😍 cak i Mango outlet zna imati bas bas svecane a ok cijene, cak i na ebayu mozes naci s etiketom stvari iz obicnom pt ti stigne za par dana, ja sam se iznenadila kako brzo stigne, ima i Boozt.com svasta
2017 09 12
> afrika0804: > S kojih stranica ste naručivale onako svečanije haljine, a da se dostava ne čeka baš dugo? (Treba mi do 23.9.) Imam ih dosta iz giovannia ... Duge / kratke pogledaj na profil pa ako te zanima sto..
2017 09 14
> LaylaM: > Diadema za malo klasicnije, Asos - Lipsy 😚, moje krpice 😚😍 cak i Mango outlet zna imati bas bas svecane a ok cijene, cak i na ebayu mozes naci s etiketom stvari iz obicnom pt ti stigne za par dana, ja sam se iznenadila kako brzo stigne, ima i Boozt.com svasta Bootz salje nama? Za koliko stigne?
2017 09 14
> sonja90: > > LaylaM: > > Diadema za malo klasicnije, Asos - Lipsy 😚, moje krpice 😚😍 cak i Mango outlet zna imati bas bas svecane a ok cijene, cak i na ebayu mozes naci s etiketom stvari iz obicnom pt ti stigne za par dana, ja sam se iznenadila kako brzo stigne, ima i Boozt.com svasta > Bootz salje nama? Za koliko stigne? Da, ja narucila prije mozda god dana, ide mozda ups-om, vec se ne sjecam koja kurirska je bila (a mislim da nije dhl) ali stigne u roku tjedan dana, tako nekako 4-5 radnih dana. Tko voli desigual znali su imati ok cijene i dobre akcije.
2017 09 20