Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

☆Opušteno☆

Hej curke, relativno sam nova ovdje i nisam jos nista ni kupila ni prodala ni zamijenila jer ne provodim puno vremena tu.. zaboravim na to 😂 Ali vidim da ima punoo divnih ljudi tu pa sam odlucila i sama napraviti razgovor gdje bi pisale o bilo cemu.. volim pisati, volim robu i radim u trgovini odjecom 😄 trenutno vise vremena provodim na wishu ali od sad cu i tu mozda se netko jos javi da pise o gluposti jer zabava je u tome 🤗🤗
2017 09 11
šta je to wish? vidim stranicu, ali da bi pronjuškala, moram se prijavit, a ne da mi se dok ne provjerim o čemu se konkretno radi..
2017 09 11
> poleirish: > šta je to wish? vidim stranicu, ali da bi pronjuškala, moram se prijavit, a ne da mi se dok ne provjerim o čemu se konkretno radi.. Roba sa ebaya po malo vecim cijenama vec sto su na ebayu i aliju. Oni su ako sam dobro zapamtila cak posrednici, ceka se isto koliko i sa ebaya a vraca se u Kinu (sto se ne isplati) pa ispada bezveze... Jedino sto se placa karticom ili cak mozda pouzecem (uAustriji se moze pouzecem, ne znam za nas). Smaraju sa reklamama na mail i fb..ja ebay preferiram :)
2017 09 11
Zakon je, mi kad smo se prvi put prijavili dobili smo poklon ali smo bili skepticbi pa smo dali neutralnu karticu na koju smo uplatili da vidimo kako ce doci i to sve. I super je doslo prezadovoljni. A ja nemam ebay pa ne mogu reci sa mi je bolje ali definitivno ljubiteljica wisha i stalno visim tamo jer su mi cijene prihvatljive. 😁 i jos veliki plus sto stalno mozes dobiti popuste i na ionako nisku cijenu dobiti jos nizu.. i dosta stvari su cak besplatne samo placas dostavu (koja moze biti od 7kn pa nadalje) prosurfaj si ovako bez prijave pa vidis jel ti se isplati xd
2017 09 11
> Hanaxd: > Zakon je, mi kad smo se prvi put prijavili dobili smo poklon ali smo bili skepticbi pa smo dali neutralnu karticu na koju smo uplatili da vidimo kako ce doci i to sve. I super je doslo prezadovoljni. A ja nemam ebay pa ne mogu reci sa mi je bolje ali definitivno ljubiteljica wisha i stalno visim tamo jer su mi cijene prihvatljive. 😁 i jos veliki plus sto stalno mozes dobiti popuste i na ionako nisku cijenu dobiti jos nizu.. i dosta stvari su cak besplatne samo placas dostavu (koja moze biti od 7kn pa nadalje) prosurfaj si ovako bez prijave pa vidis jel ti se isplati xd kako misliš nemaš ebay???????????????????????
2017 09 11
Dobro to sam mislila da nisam nikad tamo davala podatke pa zato kazem da ga "nemam" xd
2017 09 12