Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

PMS - horda podivljalih hormona

Dakle, moj PMS je brutalan prema mom krhkom bicu i nesmiljen prema bicima koja ga okruzuju. Nesto kao Jack Nicholson u Kubrickovom Isijavanju. Godinama trazim pomoc... Da je barem bol u pitanju pa da se nagutam tableta i prespavam jedan dan, ali nije [:smije] Zna li itko preparat, lijek, ulje, kapi, korijen, lisce, bilo sto da moze umanjiti divljanje hormona? Tko mi da pametan savijet, poklonim sto zeli iz mog izloga [:smijesi] . Ne salim se. Hvala!
2013 04 24
I ja trazim nesto sto ce smiriti moje unutarnje demone da prestanu režati na moje bližnje.trenutno sam u gadnom PMS-u i sa svima sam se zakačila [:smije]
2013 04 24
antibebi pilule :) ČUDA RADE!! [:kesi]
2013 04 24
Da antibebi pilule su super za to, nekad zakažu na sat vremena al preporučam [:smijesi]
2013 04 24
[:smije] sto mislis, zasto sam otvorila temu? I onaj jadnik danas sto je prodavao jagode... Nije znao da imam PMS kad mi se bezobrazno obratio...ili nije? [:smije] [:smije]
2013 04 24
čaj vrkuta (gospin plašt) [:smijesi] [:smijesi]
2013 04 24
Sjecam se da su mi antibebi pomogle, davno je to bilo, ali nekako ne volim gutati te pilule, ne volim ni aspirin popit, a zdrav je... Sta ja znam. Pokusavam s meditacijom zadnjih mjeseci i jest bolje, ali nije dovoljno. Ja bih nesto prirodno, a da ne moram bit napusena cijeli dan (za slucaj da je netko imao takvu asocijaciju na prirodu [:smije] )
2013 04 24
Caj vrkuta? Gospodin plast? Mogu li zamoliti za detaljnije infirmacije ili me saljete u bespuca googla? :)
2013 04 24
rakija [:smije]
2013 04 24
bestija, kužim, ajme meni prva nakon god i po korištenja i histerična i boli i svašta nešto! [:frustriran]
2013 04 24
Ulje nocurka ....vitamin B 6 ...
2013 04 24
probaj sa sexom [:hihot]
2013 04 24
Tanja-lako je meni za bol tjelesnu [:smije] ,ali kad me uhvati ona čudna narav i napadi panike pred menzes,jaooooooooojjjjjjj [:boji] [:boji] [:boji]
2013 04 24
Rakija je mrak, sljiva i viljamovka rules, ali ne pomaze, ne mogu s time zapoceti dan i tako dva tjedna mjesecno [:smije]
2013 04 24
Ulje nocurka mi nista nije pomoglo. Ili onoliko koliko bi mi u razgovor za posao pomogla casa vide koju bi mama prosipala zamnom [:smije]
2013 04 24
1 2