Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pošta/Tisak

Pozdrav. Tema POŠTA/ TISAK. Tamara Fabek je supruga osobe na kojeg glasi profil i koja se bavi prodajom i kupnjom. Prvo TISAK sve pohvale. Drugo POŠTA. Neznam kako vi ni gdje da strpam temu ali u POŠTI su poceli gadno brljavit. Nejave da stigao paket,neda im se nosit kuc pa ostavljaju rodbini po gradu,naplacuju sto cuvaju paket u posti a nisu javili da stigao. Da ne govorim o ne ljubaznosti. I da kad kazem hocu obicnu postarinu zena mi otkuca preporuceno i 260g 18kn dva grudnjaka pa jebote sta je to tak tesko u grudnjacima zica??!!popizdila sam vise sa postom!! Sta da radim da razbijem staklo pa joj samar opalim drugi put da me bolje cuje ili sta ??!! Nema ljubaznosti, ni pogleda ocima,ni osmijeha, a turaju mi tamo srecke, cokolade,knjige, novine i neznam sta sve jos samo da prodaju. Jel imaju pritisak nadleznih ili im nitko inspekciju jos nije sisnuo?? Ili jednostavno ti ljudi trebaju hitno u mirovinu jer nemaju zivaca i stvarno su stari ljudi u mom gradu u posti. Popizdila sam vise!!!!!popizdilaaaaa!!!!!😲😠
2017 11 09
Whaaat 😮😮😮
2017 11 09
> EmilFabek: > Pozdrav. > Tema POŠTA/ TISAK. > Tamara Fabek je supruga osobe na kojeg glasi profil i koja se bavi prodajom i kupnjom. > Prvo TISAK sve pohvale. > Drugo POŠTA. > Neznam kako vi ni gdje da strpam temu ali u POŠTI su poceli gadno brljavit. Nejave da stigao paket,neda im se nosit kuc pa ostavljaju rodbini po gradu,naplacuju sto cuvaju paket u posti a nisu javili da stigao. Da ne govorim o ne ljubaznosti. I da kad kazem hocu obicnu postarinu zena mi otkuca preporuceno i 260g 18kn dva grudnjaka pa jebote sta je to tak tesko u grudnjacima zica??!!popizdila sam vise sa postom!! > Sta da radim da razbijem staklo pa joj samar opalim drugi put da me bolje cuje ili sta ??!! Nema ljubaznosti, ni pogleda ocima,ni osmijeha, a turaju mi tamo srecke, cokolade,knjige, novine i neznam sta sve jos samo da prodaju. > Jel imaju pritisak nadleznih ili im nitko inspekciju jos nije sisnuo?? Ili jednostavno ti ljudi trebaju hitno u mirovinu jer nemaju zivaca i stvarno su stari ljudi u mom gradu u posti. > Popizdila sam vise!!!!!popizdilaaaaa!!!!!😲😠 dođi u moju poštu u sesvetama,radi jedan toliko ljubazan čiko da mu djeca crtaju portrete, cijela pošta je u crtežima :')
2017 11 10
Čast iznimkama, griješila bih dušu da kažem da sam s poštom uvijek imala loše iskustvo, ali generalno, ako me negdje na šalterima živciraju, onda me živciraju u pošti...a živjela sam u tri različita grada i svugdje ista stvar. Većinom neljubazni i strašno spori. A s poštarima se definitivno nešto događa u zadnje vrijeme... Kod mene je uglavnom slučaj da mi pošta dolazi ujutro kada ja radim i onda naravno s ceduljicom moram do pošte...ok, nije problem. Jednom prilikom, najavljen mi je paket na xy datum ujutro...dođem s posla, nema ceduljice, i mislim ok, sutra će...negdje popodne, vidim ja poštara kroz prozor i izletim van sva sretna jer je možda ipak donio moj paket...i pitam ja njega jel' imate možda paket na moje ime, a on sav problijedio...skužila ja da se on nešto izblesirao...kad ono, lik meni: pa ovo ono, ja sam paket ostavio u pošti, napisao sam vam unaprijed ceduljicu jer sam mislio da vas neće biti kod kuće, pa da bezveze ne nosim paket...a ja doživjela izvantjelesno iskustvo jer sam se između ostalog sjetila da sam uredno platila poštarinu... Druga situacija od neki dan...zove me ujutro poštar da on ne može naći moju adresu, da mi daje od znanja da je paket u gradu pa nek' izvolim doći popodne po njega...možete si zamisliti tetu na šalteru kada sam joj došla bez ceduljice podići paket, ajme meni drame, kao da ima na tisuće paketa na moje ime pa je problem naći...a ja joj lijepo govorim da mi poštar nije našao adresu i da mi nije ostavio ceduljicu i da se nešto s poštarima dešava...a ona naravno taj tren uključila ignore button i iste sekunde išla pronaći i pronašla paket...bez isprike, a skoro i bez pozdrava, a da o nekom zdravom ljudskom kontaktu oči u oči i ne govorim... :@ Očito se nešto dešava s poštom i razmišljam što mi kao korisnici trebamo i možemo napraviti??
2017 11 10
događa se ljeningitis :D trebala si tražit da raspišu potražnicu za tvojim paketom kad su lijeni pogledat na policu i usput im daš adresu na koju da ti dostave paket za koji si platila poštarinu ili im reci da ti vrate iznos od poštarine ako ćeš svaki put sama dolaziti na poštu po paket jer poštar nije ni bio, da je bio ostavio bi cedulju
2017 11 10
> ideszakanadu: > > EmilFabek: > > Pozdrav. > > Tema POŠTA/ TISAK. > > Tamara Fabek je supruga osobe na kojeg glasi profil i koja se bavi prodajom i kupnjom. > > Prvo TISAK sve pohvale. > > Drugo POŠTA. > > Neznam kako vi ni gdje da strpam temu ali u POŠTI su poceli gadno brljavit. Nejave da stigao paket,neda im se nosit kuc pa ostavljaju rodbini po gradu,naplacuju sto cuvaju paket u posti a nisu javili da stigao. Da ne govorim o ne ljubaznosti. I da kad kazem hocu obicnu postarinu zena mi otkuca preporuceno i 260g 18kn dva grudnjaka pa jebote sta je to tak tesko u grudnjacima zica??!!popizdila sam vise sa postom!! > > Sta da radim da razbijem staklo pa joj samar opalim drugi put da me bolje cuje ili sta ??!! Nema ljubaznosti, ni pogleda ocima,ni osmijeha, a turaju mi tamo srecke, cokolade,knjige, novine i neznam sta sve jos samo da prodaju. > > Jel imaju pritisak nadleznih ili im nitko inspekciju jos nije sisnuo?? Ili jednostavno ti ljudi trebaju hitno u mirovinu jer nemaju zivaca i stvarno su stari ljudi u mom gradu u posti. > > Popizdila sam vise!!!!!popizdilaaaaa!!!!!😲😠 > dođi u moju poštu u sesvetama,radi jedan toliko ljubazan čiko da mu djeca crtaju portrete, cijela pošta je u crtežima :') Znam ga :') Najbolja i najljepsa posta u Zagrebu
2017 11 11