Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Carinski postupak nakon narucene posiljke.

Bok. Danas sam dobila poziv da posti, tj. Carinskom uredu dostavim racun za narucenu posiljku na kojem pise sifra iste i masa Narucila sam sa Saptaca cipela cizme u iznosu od 700 kn i sa stranice Luxury for princes ekstenzije za 2000 kn. Obzirom da ne znam na kaj se odnosi ta posiljka zvala sam Carinu radi vise info no nitko se tamo ne javlja da li je ko od vas bio u slicnoj situaciji? provjerom tracking numbera za ekstenzije pise mi da su u Hrv.Leskovcu Sad uopce ne znam za kaj cu jos carinu morati platiti. Ak ne dostavim racun u roku od 8 dana, posiljka se vraca posiljatelju ima tko kakav savjet? Hvala
2017 11 13
Da probaš pitati Šaptača, oni sigurno imaju tracking broj.. Pa si onda bar sigurna sta je na carini :)
2017 11 13
Ja sam narucivala isto ekstenzije luxury for princess u jos vecem iznosu i nisu mi ocarinili jer one stizu iz Nizozemske. To ti je sigurno posiljka sa Saptaca. Prijateljica je na salonke sa Saptaca isto morala platiti carinu jer su dolazile iz Kine. Javi svakako sta je ☺️☺️ > iwannaN: > Bok. Danas sam dobila poziv da posti, tj. Carinskom uredu dostavim racun za narucenu posiljku na kojem pise sifra iste i masa > Narucila sam sa Saptaca cipela cizme u iznosu od 700 kn i sa stranice Luxury for princes ekstenzije za 2000 kn. Obzirom da ne znam na kaj se odnosi ta posiljka zvala sam Carinu radi vise info no nitko se tamo ne javlja > da li je ko od vas bio u slicnoj situaciji? > provjerom tracking numbera za ekstenzije pise mi da su u Hrv.Leskovcu > Sad uopce ne znam za kaj cu jos carinu morati platiti. > Ak ne dostavim racun u roku od 8 dana, posiljka se vraca posiljatelju > ima tko kakav savjet? > Hvala
2017 11 15
Da sa saptaca su cizme. Znaci na cizme od 700 kn sam platila jos 240 kn pdv. Katastrofa. Da..iz Kine su cizme dosle. Citala sam da se do 150 eura placa samo pdv a iznad jos i carina. Tako da..kupuj ti..
2017 11 19