Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sprej za impregnaciju

Pozdrav! Cipele mi propustaju vodu pa zelim kupiti sprej za impregnaciju. Zanimaju me vasa iskustva, koji je dobar, jeftin i da funkcionira i za umjetnu kozu.
2017 11 15
Navodno je onaj iz dajhmana super, mislim da je oko 30ak kn. Osobno imam Timberlandov, mislim da je manja bočica 80-90 kn, al je ču-do! Ja s tim sve presprejam, umjetnu kožu, brušenu kožu, umjetnu brušenu kožu, tenisice, svoje, mamino, tatino, dobro da mačku šape ne presprejam :D I zima prođe suho.
2017 11 15
Ja iz Mullera - nije bio skup, ne znam točnu cifru (max. 30kn) - odličan
2017 11 15
> SaraKedavra: > Navodno je onaj iz dajhmana super, mislim da je oko 30ak kn. > Osobno imam Timberlandov, mislim da je manja bočica 80-90 kn, al je ču-do! Ja s tim sve presprejam, umjetnu kožu, brušenu kožu, umjetnu brušenu kožu, tenisice, svoje, mamino, tatino, dobro da mačku šape ne presprejam :D I zima prođe suho. Macka slape su veoma vazne da budu impregnirane, kad se smece nosi van do kontenjera, a vikleri u kosi :')
2017 11 15
> SaraKedavra: > Navodno je onaj iz dajhmana super, mislim da je oko 30ak kn. > Osobno imam Timberlandov, mislim da je manja bočica 80-90 kn, al je ču-do! Ja s tim sve presprejam, umjetnu kožu, brušenu kožu, umjetnu brušenu kožu, tenisice, svoje, mamino, tatino, dobro da mačku šape ne presprejam :D I zima prođe suho. da najbolji u dajhmanu
2017 11 16
Hvala svima, definitivno cu isprobat jedan od tih :D
2017 11 16
Meni je odličan od Erdala, isto košta oko 30 kn.
2017 11 18