Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

DOŠAO I JA NA KRPICE =)

Kad sam imao 18 godina napravio sam ovaj profil =) =),nisam ga koristio,,ne znam zašto =) eto od danas ču sve stvari koje imam od odječe/obuče predstaviti vama pa možda se šta proda =) =) Pozdrav,cure i dečki.Ime mi je Josip i imam 21 godinu...Imam mlađu sestru i starijeg brata,imaju puno odječe/obuča koju kupe (1 nose i ostave),,,,Sva odječa i obuča koju prodajem je isključivo u presuper stanju... Nema pretjerivanja sa cijenama... Bavim se fotografiom pa eto,da prodam neke stvari,pa da si kupim neku tkz...bebicu sa full opremom =) =) Nadam se super odnosu =) =) =)
2017 11 26
Dobrodošao i sretno s prodajom :) Moj je savjet da za početak možda pokušaš nešto zamijeniti ili kupiti kako bi skupio nekoliko pozitivnih povratnih ocjena jer ćeš tako imati više kupaca, ljudi se nekad ne usude kupovati kad vide da je netko posve novi. Budući da se baviš fotografijom, vjerujem da ćeš svu odjeću i obuću kvalitetno poslikati, što je također važno za prodaju :)
2017 11 27
Hvala ti =)...več sam našao nešto što bih kupio na krpicama n_n Naravno samo kvalitetne slike =) =)
2017 11 27