Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

PARNE POSTAJE !!!!

Žene heeelp Planiram kupiti parnu postaju za glacanje. Dali je koja od vas ima ? I kakve su se pokazale ?
2017 11 28
U ovoj guzvi botova vjerujem da se tema izgubila. Ugl ja imam tefalovu sa 6.0 bara i odvojivim spremnikom za vodu i zadovoljna sam. Nista to nije preprepre savrseno da ce ti opeglati nesta uber zguzvano, mislim opegla al ostaju crte ( to mi je stara perilica jako jakooo guzvala rublje, al sad je nova super) al nebi mogla vise nikad imati onu obicnu peglu koju peglam majcu 10minuta i cijelu robu par sati. Ja sam stvarno zadovoljna, moja sama prepoznaje materijale i ne moram ni temp niti ista namjestati, nema bojazni da cu nesto uljepiti ili zapaliti glacalom. :)
2017 11 28
Super. Hvala na kom. Ako moze slika i cijena bila bih zahvalna
2017 11 28
početkom iduče godine izlazi hello effie. guglaj
2017 11 29
Imam tefalovu, mislim da je 5 bara, koštala je ako se dobro sjećam 900kn. Nije da pegla sama, ali je puno lakše peglati nego s običnom i puno brže. Ne bi se ponovo vratila na običnu.
2017 11 29
Tako i ja, nebi se nikad vratila na obicnu. Sad sve ovisi koji iznos novaca bi odvojili. Moja ima anticalc sustav, ima i odvojivi spremnik da mozete na pola peglanja jos vode nadosipati a one koje to nemaju ne mozete, tek kad se potpuno ohladi i kad ih mozete odvojiti, signal za vodu itd.. procitajte specifikaciju na linku
2017 11 30
Pa do nekih 1500 kn Mislim da se za tu cijenu moze naci sasvim pristojna pegla koja dobro pegla i koja ce mi sluziti. Littlegirl hvala procitam link
2017 11 30
Mozete naci sasvim dobru za te novce, pogledajte si te specif pa barem da Vam to bude slicno. Meni je bitno sto vise bara da ima jer to je jacina pare da je bolje peglanje, pa gledajte to. I odvojivi spremnik da se moze nadosipati. Al mislim da sve nove imaju sad odvojivi
2017 11 30