Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Haljina za maturalnu

Hej cure, trebala bi malu pomoc... Za par mjeseci mi je maturalna no jos uvijek sam vrlo neodlucna kakvu haljinu uzeti. Naime visoka sam 162 i smatram da mi ne bi lijepo izgledala duga haljina (ili samo umisljam?) a ove do koljena su mi nekako sve na istu foru :/ Koliko prije maturalne ste vi kupovale haljine? :)
2018 02 03
Ja sam 155 i uvijek nosim do koljena jer nekako mislim da nižim curama lijepše pristaju krace haljine. Jedino sam vjenčanicu imala dugu 😊i bila mi je super! Tako da ako želiš dugu sigurno ce izgledati elegantnije, naravno uz visoke pete 😊
2018 02 03
Neke cure iz mog bivseg razreda su isto negdje te visine 160-165 i nosile su dugacku haljinu..mogu rec da je jednoj curi jako lijepo stajala(najniza je inace bila) ja sam svoju kupila 2 tjedna prije maturalne , otisla u GIOVANNI i odmah nasla, nisam se previse ni dvoumila, probala sam svega 2-3, ta koju sam nosila mi je prva zapela za oko..veci problem sam imala sa cipelama😂😂
2018 02 04
Ja sam niža od tebe i imala sam kratku bijelu. Moja sestra je tu negdje tvoje visine, imala je dugo i super je izgledala. =)
2018 02 04
Ja sam 165 i uzela sam dugu haljinu jer me boli briga! :D Nikad ne nosim duge haljine pa sam htjela barem jednom, kasnije sam je skratila i nosila za druge prilike. Jednostavna je bijela, s naborima i sirokim naramenicama. Najveca mi je glupost sto cure trose tolike novce na te gadne haljine, a poslije ne mozes nista s njima. Svoju sam kupila na Missguidedu za 20 eura i uz sitne prepravke doslo me cca 200 kn.
2018 02 04
Moj savjet je da ako planiraš jako puno plesati da odabereš kratku! ;D Ja sam nosila dugu sa cirkonima ( mozes skicnuti profil) i nije bilo najspretnije rijesenje. :D da imam opet maturalnu uzela bi kratku def :))
2018 03 02
> nicnic: > Hej cure, trebala bi malu pomoc... > Za par mjeseci mi je maturalna no jos uvijek sam vrlo neodlucna kakvu haljinu uzeti. Naime visoka sam 162 i smatram da mi ne bi lijepo izgledala duga haljina (ili samo umisljam?) a ove do koljena su mi nekako sve na istu foru :/ > Koliko prije maturalne ste vi kupovale haljine? :) Bilo bi super da kupis dugu haljinu s prorezom, jednostavnu ali nekog svecanijeg materijala.
2018 03 13
> nicnic: > Hej cure, trebala bi malu pomoc... > Za par mjeseci mi je maturalna no jos uvijek sam vrlo neodlucna kakvu haljinu uzeti. Naime visoka sam 162 i smatram da mi ne bi lijepo izgledala duga haljina (ili samo umisljam?) a ove do koljena su mi nekako sve na istu foru :/ > Koliko prije maturalne ste vi kupovale haljine? :) Pogledaj moju na profilu, bila sam vrlo izbirljiva pa sam ju sasila sama. Možda ti sine ideja :)
2018 03 22