Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Uskršnje darivanje!

Drage krpičarke, prijavite se ukoliko želite darivati jedna drugu za Usks. Darujte sitnicu od srca! Ukoliko ste zainteresirane za sudjelovanje u Uskršnjem darivanju prijavite se na temu do sutra do ponoći. U ponedjeljak ujutro objaviti ću popis liste za darivanje i kreće darivanje prva daruje drugu, druga treću, treća prvu.. :")
2018 03 24
> Rabarbara66: > Drage krpičarke, prijavite se ukoliko želite darivati jedna drugu za Usks. Darujte sitnicu od srca! Ukoliko ste zainteresirane za sudjelovanje u Uskršnjem darivanju prijavite se na temu do sutra do ponoći. U ponedjeljak ujutro objaviti ću popis liste za darivanje i kreće darivanje prva daruje drugu, druga treću, treća prvu.. :") a drugu?
2018 03 24
Mozee :)
2018 03 24
Moze :)
2018 03 25
> savoteleci: > Moze :) Ti bas i ne ispunjavas uvjete. Negativke i neutralke skupljas ko bombone.
2018 03 25
> cipelitza: > > savoteleci: > > Moze :) > Ti bas i ne ispunjavas uvjete. Negativke i neutralke skupljas ko bombone. Tek toliko da i ja prokomentiram, jer baš gledam i ne vjerujem. Pošalje krivu robu i prokomentira na negativnu recenziju sa "žao mi je što ste nezadovoljni." Žalost i tuga.
2018 03 26
I ja bi
2018 03 26
I ja se želim uključiti ako može :D
2018 03 26
mene obrisi, nisam rekla da sudjelujem, samo sam pitala za objasnjenje kojeg nema jer mi je cudno to u krug hvala
2018 03 26
> tratinchica123: > mene obrisi, nisam rekla da sudjelujem, samo sam pitala za objasnjenje kojeg nema jer mi je cudno to u krug > hvala može
2018 03 26