Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Njuškalo?? Pomoć!!

Kako na Njuškalu postaviti oglas da bude prvi na listi? Oglas je uplaćen ali se ne pojavljuje u prvim rezultatima kako bi i trebao (skok na prvo mjesto je plaćeno). Hvala na pomoći :)
2018 04 05
pa vidi prvo da nije jos 3465 korisnika uplatilo za isti skok u zadnjih sat vremena
2018 04 05
> tratinchica123: > pa vidi prvo da nije jos 3465 korisnika uplatilo za isti skok u zadnjih sat vremena :')
2018 04 05
Nemojte me zezat da to tako funkcionira na Njusci :o :o
2018 04 05
Gdje mogu vidjet koliko je ljudi uplatilo?
2018 04 05
> kpulic: > Gdje mogu vidjet koliko je ljudi uplatilo? Ne možete vidjeti nigdje,ali ta opcija “skok na vrh” uopće nije isplativa jer vam oglas vrlo brzo pada u toku dana,posebno ako se radi o kategoriji u kojoj se pojačano objavljuje. Ja sam na kraju znala mjesečno nabiti troška i 130 kn za to,a bezveze.
2018 04 06
> SilaVila: > > kpulic: > > Gdje mogu vidjet koliko je ljudi uplatilo? > Ne možete vidjeti nigdje,ali ta opcija “skok na vrh” uopće nije isplativa jer vam oglas vrlo brzo pada u toku dana,posebno ako se radi o kategoriji u kojoj se pojačano objavljuje. Ja sam na kraju znala mjesečno nabiti troška i 130 kn za to,a bezveze. Da li ste barem što prodala?
2018 04 06
Njuskic nam se pokvario :(
2018 04 07
> Poirotica: > > SilaVila: > > > kpulic: > > > Gdje mogu vidjet koliko je ljudi uplatilo? > > Ne možete vidjeti nigdje,ali ta opcija “skok na vrh” uopće nije isplativa jer vam oglas vrlo brzo pada u toku dana,posebno ako se radi o kategoriji u kojoj se pojačano objavljuje. Ja sam na kraju znala mjesečno nabiti troška i 130 kn za to,a bezveze. > Da li ste barem što prodala? Nekada je tamo super išlo,imala sam oko 300 suradnji,ali je onda stalo prije dvije godine i prebacila sam se ovdje....
2018 04 08
Njuškalo je dobar za neke 'konkretne stvari' - dječju opremu, namještaj, aute i sl. Za odjeću - nikako. Nikad ništa od robice nisam prodala tamo.
2018 04 09
Kupi vau vau poziciju.
2018 04 09
> HappySeal: > Njuškalo je dobar za neke 'konkretne stvari' - dječju opremu, namještaj, aute i sl. > Za odjeću - nikako. Nikad ništa od robice nisam prodala tamo. Ma ja sam baš prodala jako puno odjeće tamo,prije par godina,a onda je to unazad dvije godine stalo...,sad se prodaje i na Fejsu i na Letgo i tko zna gdje još....
2018 04 09