Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

kako bi vi ?

sta bi kombinirali na sivu haljinu ? prilazem sliku :)
2018 05 20
Puno žutog! Barem dvoje od torba-bolero-cipele treba biti žuto...sve ostalo što tu zamislim je dosadno. Neke boje kao bež, crvena, plava, roza, zelena, ljubičasta, narančasta- zapravo uopće ne odgovaraju uz ovu sivu. U obzir mi još jedino dolazi bijelo.. Ali opet, svatko po svojem ukusu, curke će sigurno napisati i ostale ideje..
2018 05 20
kombinacija bi bila za krstitke,mozda bi zuta bila prejaka..neznam :/ a nikako nebi crno hehe
2018 05 20
da, razumijem vas..da je haljina svjetlije siva svašta bi se moglo, ovako vam ne ostaje puno izbora s bojama ako ne želite neki eksperiment, možda da ponesete haljinu sa sobom pa će u samom dućanu biti lakše odabrati, išla bi možda neka srebrna, a isto tako cipele mogu komotno biti sive
2018 05 20
ja sam isprva bila za srebrne sandale imam jedne lijepe :) ali vidit cemo :) svakako hvala na savjetima :)
2018 05 20
Žuto, žuto, žuto
2018 05 20
> Nikolina95: > ja sam isprva bila za srebrne sandale imam jedne lijepe :) ali vidit cemo :) > svakako hvala na savjetima :) Po meni srebrna je odlična, a paše mi i zlatna, rose gold, beige ili prljavo roza
2018 05 20
Ja bih definitvno kombinirala sa srebrnim 😊
2018 05 20
Bijela!!!
2018 05 21
Hvaala vam na savjetima :)
2018 05 21
Ja sam možda malo staromodna ali meni ovo nije haljina za krstitke, prilično je otvorena i čini mi se kratka:-( više mi je recimo za svatove... nije da ne nosim i ja i kratko i otvoreno ali za ovu prigodu mi nekako nije. Meni osobno bi se najbolje iskombiniralo uz crno ali kažete to ne, onda možda srebrna...
2018 05 21
Crveno
2018 05 21
Crna bi po mom misljenju najbolje odgovarala posto je haljina dosta tamna i sa crnom pasicom..Vi nebi crnu pa predlazem srebrnu ili zlatnu..
2018 05 21
Za krstitke mi ide nešto decentniji stil. Na sivu narančasta.
2018 05 21
> IrenaAR: > Ja sam možda malo staromodna ali meni ovo nije haljina za krstitke, prilično je otvorena i čini mi se kratka:-( više mi je recimo za svatove... nije da ne nosim i ja i kratko i otvoreno ali za ovu prigodu mi nekako nije. Meni osobno bi se najbolje iskombiniralo uz crno ali kažete to ne, onda možda srebrna... haljina mi je mala iznad koljena,po meni je to okej.a sto se tice gornjeg djela planirala sam sakoic ili nwato takvo,neboi bilo golo :) ali hvala na misljenu:)
2018 05 21
1 2