Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pekmez od jagoda

Cure/žene, kada je najbolje raditi pekmez od jagoda? Je li sad idealno vrijeme ili da čekam na malo kasnije jagode? :) pozdrav
2018 05 28
Ne znam što bi značilo ; idealno vrijeme? Ja sam radila pekmez od jagoda i marelica jučer i vikend prije.
2018 05 28
Možda Josipa misli- kada su jagode najzrelije i najjeftinije, danas ih je prepuna tržnica bila, baš sam pomislila na pekmez, ali lijena sam za to. Cijena je cca 25 kn/kg, a možda bude padala, ne znam, čini mi se to skupo za kupovati za pekmez ali sam u neznanju- koliko se pekmeza dobije od 1 kg jagoda? Totalna sam nula u zimnici i tim stvarima...ili kupim od nekoga ili dobijem na poklon..
2018 05 29
Ja sam radila prošli vikend kao probu i super ispalo sad ću opet ponoviti. Kao i sok od višnje i početkom 5tog . mjeseca sok zova/bazga.
2018 05 29
Meni je od 1,5kg jagoda ispalo tri velike tegle od ajvara. Sad ću ponoviti to i nama savršeno dosta.
2018 05 29
Na trešnjevačkoj tržnici su jagode prošla dva vikenda bile po 8 kn, a marelice po 5. Makedonske, slatke, zrele, prekrasne. Pekmez mi je ispao savršen.
2018 05 29
kod nas jagode 15k,..marelice prve bile 30k..... :/
2018 05 29
> SonjaSpoljaric: > kod nas jagode 15k,..marelice prve bile 30k..... :/ U nas su trešnje na tržnici 125kn/kg.... nadam se da si i to vidila... A ostalim cijenama da i ne pričam...
2018 05 29
jao skupo ja sam srecom na selu pa nemoram to kupovati imamo stablo visanja,tresanja,jagode,maline
2018 05 29
> supergirlR31: > > SonjaSpoljaric: > > kod nas jagode 15k,..marelice prve bile 30k..... :/ > U nas su trešnje na tržnici 125kn/kg.... nadam se da si i to vidila... A ostalim cijenama da i ne pričam... ma naša Pula je najskuplji grad.....
2018 05 29
> Tanči14: > Ne znam što bi značilo ; idealno vrijeme? > Ja sam radila pekmez od jagoda i marelica jučer i vikend prije. kad su najzrelije i najfinije za to...na to sam mislila :)
2018 05 29
> sanjaurban: > Možda Josipa misli- kada su jagode najzrelije i najjeftinije, danas ih je prepuna tržnica bila, baš sam pomislila na pekmez, ali lijena sam za to. Cijena je cca 25 kn/kg, a možda bude padala, ne znam, čini mi se to skupo za kupovati za pekmez ali sam u neznanju- koliko se pekmeza dobije od 1 kg jagoda? Totalna sam nula u zimnici i tim stvarima...ili kupim od nekoga ili dobijem na poklon.. e to je to, hvala :))
2018 05 29
> SonjaSpoljaric: > > supergirlR31: > > > SonjaSpoljaric: > > > kod nas jagode 15k,..marelice prve bile 30k..... :/ > > U nas su trešnje na tržnici 125kn/kg.... nadam se da si i to vidila... A ostalim cijenama da i ne pričam... > ma naša Pula je najskuplji grad..... Ma daj u Puli ljeti na tržnici ne valja ništa kupovati, precijenjeno je sve zbog turista.... Ima svake prve subote u mjesecu sajam u Vodnjanu, di bude domaćih proizvoda po super cijenama i hrane sa OPG-a :) pa zaletite koji put, mi tamo odlazimo :")
2018 05 29
tržnica je i ljeti i zimi skupa, kupujem u Konzumu ili Plodine... za Vodnjan nisam znala..nije mi daleko...
2018 05 29