Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Asos pomoć plus size

Pozdrav krpičarke! Trebam za poklon kupiti neku haljinu/majicu u plus size velicini. Koju vel.mi preporucujete za mjere: Grudi: 136cm? Struk je uzi pa mislim da nije problem, a bokovi su cca 140-142, sve je leprsavo sto mjerim a i sto planiram kupiti pa nisam sigurna bas jel bi bio bolji UK24 ili UK26? Kakve su im velicine, ovo je prvi put da kupujem vece brojeve pa stvarno nemam pojma :/ ?
2018 06 13
> mkrpice: > Uzmes UK 26 sigurno i mirna si. > To su te mjere. Neces pogrijesiti > UK 20 nikako to je premalo za mjere koje je cura gore navela.😁 A da pročitate malo bolje šta sam napisala, nisam nudila svoju haljinu :D
2018 06 13
> mkrpice: > > vedranapv: > > > mkrpice: > > > Uzmes UK 26 sigurno i mirna si. > > > To su te mjere. Neces pogrijesiti > > > UK 20 nikako to je premalo za mjere koje je cura gore navela.😁 > > A da pročitate malo bolje šta sam napisala, nisam nudila svoju haljinu :D > Skuzila sam.. ali UK20 nikako ne bih trebao odgovarati te mjere sto je cure rekla su UK26.😋 Pa izgleda da niste skužili :) Uzmete taj br.20 (mjere su u linku haljine) i svaki veći broj (22,24,26...) je veći obujam za 4 cm, to je standard određivanja veličine, i tako izračunate točnu veličinu koju Sonja90 treba po navedenim mjerama :)
2018 06 14
Cure, hvala puno :) Ja sam skuzila. Ovako, ja sam mjerila odjecu, nisam mjerila opseg i to sam mjerila leprsavo od struka i isla sam poduplati i dosla do opsega sto bi bilo preveliko pretpostavljam bas je neka siroka haljina peglanjem se razvlaci jos.. Uglavnom nadosla sam daljnjim mjerenjem drugih komada da bi najbolji bio UK22-EU50 jer je za 2-3cm vece od mjera u oglasu, znaci grudi su 66 a kod Vedrane 64..ako su brojevi realni, a ako su kao kineski nece biti dobro ,:) VedranaP, super sto ste stavili mjere, i hvala objema!
2018 06 14
Mislim da će broj 50 biti ok ili UK 22 jer Yours ima komotnije brojeve.
2018 06 16
Javit cu jesam pogodila i kakva je robica sa Yoursclothing. Nasla sam haljinu i majicu super kod njih pa cu isprobati :)
2018 06 16
Zahvaljujem na pomoci! Mjerila sam opet i uzela EU48. Sve je komotno, modernije leprsavo i tako.. Uglavnom Asos narudzba stigla. Asos i New look EU48 - UK20 super odgovaraju 48. A, takodjer sa Asosa, River Island su veci, pa je kupljen EU48 oznacen kao UK22 i veliko je,vise kao EU50. RI inace i mene zbunjuje oznakama. Mozda nekoj ova info pomogne. Eto to vracam, a Asos i NL super pogodjeni po mjerama :) Javim kakva je situacija sa YoursC. komadima.
2018 06 27