Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideja za prikaz artikala

Nekad odem na neki profil koji mi se čini da ima jako dobrih stvari i onda ugledam po 10-15 stranica artikala. Nije veliki izbor loš, naprotiv, ali mi je glupo što je malo artikala prikazano po stranici a stranica je inače jaaako spora, da me nekad jedva i ulogira, pa kad onda moram svaki sekund pomicati stranice i čekat da se nova ''tura'' očita, pa predlažem da uvedete da se može birati koliko će bit prikazano artikala po stranici npr 25 50 100 ili sve. Lakše je scrollat pomalo dolje nego non stop klikat dok vam nešto ne zapne za oko,pa gori-doli ,naprid itd.pa se ne možete sitit na kojoj je stranici bilo ono što vam se sviđa pa se vraćate opet jednu po jednu ispočetka i taaako...
2013 05 21
interesting suggestion.
2013 05 21
Ja imam još jednu sugestiju, vidjela sam to na e-bayu. Fora je u tome da kad se mišom pozicionira na neki artikal on ga automatski povećava (kao da se povečalom prelazi po slovima) pa se na taj način može dosta vidjeti u kakvom je stanju neki artikal ili od kakvog je materijala i ostalo. Mislim da se na taj način mogu olakšati stvari u smislu, manje pitanja i manje sumnje u artikal.
2013 05 21
Obje ideje su dobre. [:kesi] ne bi bilo loše i da se klikom na nečiji profil vide folderi s posebno sortiranim stvarima, npr. odjeća/obuća/nakit+assesorize/kozmetika. Ovako vidim netko ima 10 stranica stvari,a mene zanimaju samo torbe i marame i onda automatski zatvorim jer mi se ne da pregledavati sve (nrp. 5 stranica za redom odjeće za bebe i sl.)
2013 05 21
Potpisujem ideje [:zaljubljen]
2013 05 21
dobre ideje [:smijesi]
2013 05 21
Olivera91 i skylar - ideje su Vam super, slažem se - tako bi bilo brže, lakše i daleko jednostavnije ! [:kesi]
2013 05 21
Odlicno :') stvarno je lakse nego cekat da se sljedeca otvori,na kraju izgubis volju i odustanes od pregledavanja
2013 05 21
Pridruzujem se prijedlogu [:kesi]
2013 05 21
sve ideje su super - potpisujem!
2013 05 21
odlićne ideje [:kesi]
2013 05 21
sve ideje su super - potpisujem!
2013 05 21
Super. Ali sumnjam da ovakav tip stranice može to podržati (najjednostavnije informatički rečeno). Takve se stvari obično dosta plaćaju. [:tuzan]
2013 05 21
Da, slažem se s Doroteom. Da se moglo to do sada učiniti vjerojatno bi se učinilo, ali, možda ima nade [:smijesi]
2013 05 21
Super ideje. Ili da ima nešto tipa na FB-u, da korisnice mogu odabrati artikle koje žele istaknuti... prikazati većom slikom za razliku od drugih ili da su ''uokvireni'' nekim upadajućim (neon boja ili sl.) okvirom. [:hihot]
2013 05 21
1 2