Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Jačanje imuniteta,pomoć!

Cure,koma sam već mjesec dana. Promjenila sam klimu i osjećam se preloše! Imunitet mi je koma! Je l' zna koja nabrži način za jačanje imuniteta? [:poljubac]
2013 05 25
Prepeličja jaja, napitak od đumbira,meda i limuna, aloa vera.......... [:smijesi]
2013 05 25
Uhhh, čuvaj se tog padanja imuniteta, meni je E.Coli tako došla..-.- najviše jer mi glupi imunitet padao i nisam mogla nikako ga srediti, jer sam preljena bila za to. Ja dosta puta pijem C Vitamin, to mi je bila preporuka i moja cimerica ti iscjedi limuni med i to onako popije brzinski pomiješa to dvoje...
2013 05 25
Probaj piti vitamin C, mozda ti pomogne :)
2013 05 25
to i mene zanima..evo izbio mi herpes danas j....mu, nisam ga imala 2- miseca i evo ga opet [:boji]
2013 05 25
hvala cure,pa ti je koma vise. [:place] nocima ne spavam,nos zacepljen,grlo boli.znam da treba proci vremena za prilagodbu na klimu ali bas mjesec dana [:boji]
2013 05 25
Cure neću vas strašiti ali budi oprezne, sve vam to prikazuje da nešto nije u redu pogotovo Herpes, kada sam došla u bolnicu doktorica me vidjela sa ogromnim herpesom na ustima i samo je rekla E.Coli, poslušala me šta se događalo i ono CRP MI bio 159, a normala je 0-5. Samo ne želim ni pričati koji su simptomi bili... Evo još sam mjesec dana na antibioticima i ide prema boljem, ali mi žene smo baš osjetljive i sve pokupimo. KOMa
2013 05 25
kefir, probiotik, to je dobro za imunitet al dosta pola litre dnevno ako možeš
2013 05 25
maticna mlijec najbolja i vitamin C
2013 05 25
problem je sto mi uvijek reagiramo kada se nesto lose vec dogodi. i sama sebi sam rekla da se moram kljukati vitaminima,i uvijek to preskocim
2013 05 25
Imaš u ljekarni za kupiti matičnu mliječ kao ampulice:) Malo je slatkasto ali da se popiti, to sam pila nakon što sam preboljela mononukleozu i pomoglo je. Također šumeće tablete s vitaminom C :) Sretno
2013 05 25
LaDream hvala,pokusam s tim :) Halucinacija nije konstantno,zna proci i par dana i bude ok,ali nikako skroz da prodje. a i preselili smo muz i ja u novu kucu i bojali zidove i stolariju,pa mi i to smeta. ma ja sam vam k'o mimoza [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 05 25
Slažem se ili barem odeš izvaditi krv i dati urin, čisto da vidiš...
2013 05 25
propolis [:jezik]
2013 05 25
kupila sam danas aspirin c i septolete pa cu vidjeti dva tri dana i ako ne prodje poslusat cu vas savjet i otici doktoru
2013 05 25
1 2 3 4 5