Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

sto pokloniti muskoj osobi

[:hihot]
2013 05 27
napravila sam mu vec fotoknjigu :( .... hvala na odlicnim idejama :D bas ste se lijepo raspisale.... odlicne ste ;) i ja vam savjetujem kad budete kupovale poklone - novcanik kozni je odlican izbor... to sam mu kupila prosle godine i prezadovoljan je ... a i to je nesto sto stalno ima uz sebe... jos u njega stavite svoju slicicu :)
2013 05 27
cipe...pakakve druge i imaju [:hihot] [:hihot] [:sramezljiv]
2013 05 27
junik, ako ga mozes krstiti na koristenje novcanika, apsolutno pun pogodak, ako je tip koji sve zulja po dzepovima, nema tog boga koji ce ga natjerat da ga koristi, vec ce na krpicama zavrsit kao gaNJc novi nikad rabljen [:smije]
2013 05 27
neki lančić i ugraviraš vaša imena unutra na privjesku [:zaljubljen]
2013 05 27
cure, bacite romantiku kroz prozor i docekajte ga doma bez glavobolje. svi sretni. vrlo sretni.prestanite birati poklone koje vi prizeljkujete sebi [:smije]
2013 05 27
ili ako imaš doma staru neku sliku,izvadi sliku i poljepi svoje i njegove fotografije na karton i imati če vaše slike kao sliku.. [:smije]
2013 05 27
Sad sam saznala, da sam zadnji poklon dala suprugu kvalitetne slušalice, jer on jako voli glasnu glazbu i je bio kao male djete, i još je, stalno je ima na ušima, pa mislim i je sretan, da mene ne mora slušati, jer ja bi sam stalno pričala s njim [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 05 27
na slici sebe i bivseg izrezi glavu od bivseg i zalijepi njegovu [:smije]
2013 05 27
Imam ISTI PROBLEM, mome je 14. 06. [:smije] Isti tako, ako imate nešto zapakirano, novo, a volite zamjene, inbox [:zaljubljen]
2013 05 27
cipelitza [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 27
ak vam je ostala neka roba ili parfem ili brijaci aparat od bivsega, reciklirajte i to [:smije] evo razloga zasto je dobro ne stikati ime na majicu i ne gravirati ime na aparat za brijanje, recimo [:smije]
2013 05 27
Ja san svome kupila brijaci aparat od Remingtona s tri glave i sad mi je uvik glatkog lica mmmmm, ne volin bradu pa je ovo bilo suptilno rješenje hahahahha A mozes mu uzet neki dobar sat, ili npr sta je sad popularno, mini zvucnik di npr stavis svoj iphone, htc il neki treci smartphone, i svira ti muziku s njega, ili aaplikacija za radio i slicno. Poanta je da ga mozes nosit bilo di, radi i na usb i stvarno je extra [:jezik] Ostalo, uvik mu mozes kupit neku majicu skupu, imas u xyz akciju ne znan jel jos traje, bilo je lipih armanijevih majica za 600kn [:jezik]
2013 05 27
7 pari gaća s danima u tjednu [:smije]
2013 05 27
uuuuuuuuuu, 50 nijansi sive. obavezno stivo [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 27