Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M zamjena robe za popust

Dali neko zna dali jos vrijedi odnijeti staru robu u H&M i dobiti popust imam nesta sto nije bas.za koristenje da ne vucem za sobom robu ako.nemoze
2018 06 21
Uzimaju, ne znam da li u svim trgovinama, ali u city zg uzimaju
2018 06 21
Uzimaju i ja stalno to koristim!🙂
2018 06 21
Koliku kolicinu robe treba donjeti i koliki se popust dobije ako mi moze ko reci? Hvala :)
2018 06 21
Dobije se popust od -15% na jedan artikal, ali im ne vrijedi za artikle koji su već na sniženju. Ma ne treba puno odnjeti. Moja mama je škrta za davati robu, pa im je jednom dala 1/3 vrećice od Plodina i uzeli su hahaha. Ja im napunim do vrha da se toga riješim.
2018 06 21
Nije mi bas.blizu trgovina Osijek pa reko da spojim ugodno s korisnim :")
2018 06 21
Jedino možeš najviše odnjeti 2 vreće dnevno po osobi.
2018 06 21
Uzimaju stalno👍
2018 06 21
> Poirotica: > Dobije se popust od -15% na jedan artikal, ali im ne vrijedi za artikle koji su već na sniženju. Ma ne treba puno odnjeti. Moja mama je škrta za davati robu, pa im je jednom dala 1/3 vrećice od Plodina i uzeli su hahaha. Ja im napunim do vrha da se toga riješim. Vrijedi i na sniženo, spajam popuste stalno
2018 06 21
> TinTina987: > > Poirotica: > > Dobije se popust od -15% na jedan artikal, ali im ne vrijedi za artikle koji su već na sniženju. Ma ne treba puno odnjeti. Moja mama je škrta za davati robu, pa im je jednom dala 1/3 vrećice od Plodina i uzeli su hahaha. Ja im napunim do vrha da se toga riješim. > Vrijedi i na sniženo, spajam popuste stalno Tako je! I ja dobijem popust i na snižene artikle. ;)
2018 06 21
Vrijedi i na sniženo. Kao minimum 4 komada u vrećici (to mogu biti i stare plahte, ne mora nužno odjeća, bitno da je platno), ne vrijedi na dizajnerske artikle i na akciju 3 za 2. Ograničenje 2 vreće dnevno ali se i to riješi ako npr.prima i dječji odjel robu i odrasli pa se na oba odnese, tako ja radim na Cvjetnom kad imam više toga. :)
2018 06 22
> DrazenkaIvancic: > Nije mi bas.blizu trgovina Osijek pa reko da spojim ugodno s korisnim :") Uzimaju u Osijeku(Portanova)😘
2018 06 22
znači ide i na sniženo bila jucer ali nisam iskoristila kupone
2018 07 02