Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Roberto cipele

Zanima me iz vaših islustava jel to valja il ne? Ja sam kupila prije nekih 5godina jedne štikle i bile su mi full udobne...jel jos uvijek takva situacija kod njih ili su im cipke neudobne i raspadnu se nakon 1h? 😀
2018 06 23
Meni nisu udobne...na oko su lijepe,ali blago curama koje mogu hodati u njima.
2018 06 23
Njihove štiklice su mi preslatke i o kvaliteti sve najbolje. Vlasnica sam dva para Roberto štikli i mama ima Roberto balerinke. Ali kod njihovih tenisica nebi preporučila nikako! Kada je stigla nova kolekcija bila sam se zaljubila u pinky tenisice. Dostava je doduse dosta brza! lijepe su one, ali su se nakon mjesec dana raspale. Otkeljio mi se onaj ulozak unutra i materijal je bio takav da se brzo zaprljao. Moja frendica je kupila iste takve a njoj je za 2 mj. puknuo džon. Sve ovisi (;
2018 06 25
Salonke, sandale, ravne, na petu, pune pete.. sve imam osim tenisica i sve mi je udobno i traje :)
2018 06 25
Neki dan kupila predivne sandalice, iako nisu bile udobne bile su baš lijepe sa mašnom. Drugi dan hodala u njima, taman pred trgovinom mi se raspalo ono sve što je bilo zalijepljeno na njima. Taman išla tamo pitati ako mi ih mogu zamijeniti, dali su bez problema da biram što ću :)
2018 06 25
Imam jedne crne cipelice na punu petu od njih i nisu loše. Imaju jako lijepih stvari, ali sve ovisi. Moja frendica je isto kupila pinky tenisice kod njih (njene su imale onu satensku mašnicu) pred nekih mjesec dana i kažu da su joj još dobre. Sve ovisi.
2018 06 26
Prije koju godinu sam radila u jednom njihovom ducanu, tako da sam imala od zimske do ljetne obuce sve i svasta i dosta su kvalitetni, pogotovo zimske cipele. Stikle i salonke su dizajnom super ali dosta neudobne, no nista mi se nikad nije raspalo evo i dan danas nakon 5 god imam cipele na petu zimske ko nove su
2018 06 26
Meni su štikle iz Roberta predivne, ali su mi sve užasno neudobne :/ bar koje sam imala
2018 06 27
> sementafoks: > Zanima me iz vaših islustava jel to valja il ne? Ja sam kupila prije nekih 5godina jedne štikle i bile su mi full udobne...jel jos uvijek takva situacija kod njih ili su im cipke neudobne i raspadnu se nakon 1h? 😀 Valja...meni traju balerinke makar jednu sezonu.
2018 06 29
Hvala girls, onda ipak ne budem kupila :)
2018 07 03