Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Torta za djevojačku ...

Cure, imam pitanje.. Zna li netko od vas gdje mogu uzeti tortu za djevojačku, a da ima onu deklaraciju/etiketu? Torta bi trebala biti blizu vrbovca, dugog sela, sesveta, dubrave, maksimir..uglavnom, da nije na drugom kraju zagreba i sl. jer mi je to ipak malo predaleko [:hihot] Hvalaaaa [:poljubac]
2013 06 03
Faaalaaa ti puuuno [:zaljubljen] [:zaljubljen] Tražila sam po netu, ali malo toga sam našla...Budem im poslala upit za početak [:zaljubljen]
2013 06 03
Ma nema na čemu :) I usput kad ćeš biti tamo probaj slatkač njihov, najfiniji je :D
2013 06 03
evo, upit je poslan, sad čekam da mi se jave [:zaljubljen] Obavezno, bez sladoleda ne izlazim van [:hihot]
2013 06 03
uuuuu Orijent rulz.. svrati na kavu usput [:jezik] Nego kakvog oblika će bit torta? [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 03
[:jezik] [:jezik] usput,hmmm [:sokiran] interesting [:hihot] lana mi je dala dobru ideju [:hihot] : [slika:834ebbcc-97c9-452a-8867-40cca2789aa7] i ovo sam ja vidjela [:hihot] : [slika:f471a86c-5db0-489a-9a94-e6df3181a8ce] ako imaš prijedloge, pucaj [:hihot] [:hihot]
2013 06 03
aaaaaaaaaaajme KEEEEN iz torte [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Naj naj naj naj [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 06 03
hahaha, i ja sam se iduševila, šteta kaj ja nemam opet djevojačku [:hihot] [:hihot] kaj misliš, koliko bi me takva torta mogla koštati, ono, bubni cijenu, jer ja ne znam ni otprilike cijene u toj slastičarni [:hihot]
2013 06 03
200-250kn ak ne i više . Ja nisam imala djevojačku [:place] al sam frendici pekla švarcvaldicu u obliku pimpeka [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 03
ja kažem da bude 500kn okruglo [:hihot] [:hihot] ali se nadam da si ti u pravu [:smije] [:smije] Meni su cure donijele na djevojačku isto neku tortu (torta je bila ledeni vjetar) a na njoj je bio pimpač [:smije] [:smije] Jako simpatična i fina torta [:hihot] [:smije] [:smije] gle, uvijek možeš imati retroativnu djevojačku, ono, neki obnavljaju zavjete ilitiga vjenčanje, a ti napravi sebi djevojačku [:hihot]
2013 06 03
Vidi se da nemam pojma kak se kreću cijene torti [:hihot] [:hihot] [:hihot] Speci ti njoj palačinke za djevojačku...fučkaš tortu [:smije] Gotovo je s mojom djevojačkom...sad mogu jedino mlađu populaciju maltretirat na njihovim djevojačkim [:sramezljiv] [:hihot]
2013 06 03
joooj, da znaš da bi joj sama ispekla tortu, ali nemrem jer će djevojačka biti kod Bunčića a tam nemrem donijeti tortu bez deklaracije [:place] [:place] dovraga i bestraga [:smije] Meni su djevojačke zakon, čak mi je na jednoj djevojačkoj kod frendice bilo puuuuno bolje neg na njenoj svadbi [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 03
A da u Orijentu kupiš samo kutiju i deklaraciju? [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 06 03
hahahahaha, i ta ti je pametna [:hihot] [:hihot] bemti, kak se ja tog nisam sjetila [:smije] ma ak košta 500kn, onda ne budem samo ja plaćala tortu [:hihot] [:hihot] onda dijelimo na 7 troškove [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 03