Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Cure molim vašu preporuku

evo ti za smoothie od kojeg si budna ( a dobar je i za vitalnost) cijeli dan: 1 krastavac salatar 3 stabljike celera 1 zelena jabuka oko 250 gr zelenog zelja sok jednog limuna pola žličice đumbira u prahu ;) ili ovaj za eergiju: šalica i pol vode glavica zelene salate, sjeckana 3 do 4 stabljike celera pola velike šake špinata (ili 3/4 manje) jabuka, oguljena i narezana kruška, oguljena i narezana banana iscijeđen sok polovice limuna (možete dodati malo peršina ili korijandera) s kristalima treba znat radit....... ako ne znaš onda nemoj s tim petljat. inače imaš u dm-u od enciana one svakakve tablete i među njima imaš nekakve za podizanje energije (ne znam točno kako se zovu, ali nema sto vrsta pa se lako neđe), frendica to pila i rekla da su super..
2013 06 10
*energiju. pardon. :)
2013 06 10
a kolko ja znan, svaki kristal i dragi / poludragi kamen ima neki svoj ucinak, pa pogledaj po netu koji bi ti najvise odgovarao, kako ga koristiti i sl. ja si od prve place kupujen neki, samo moran jos vidit, i proguglat sta mi najvise odgovara [:zaljubljen] i onda sljedu pirs i tattoo!!!! can't wait !!!! osla ja ca od teme... anyway, ako ti nesto i nije jasno, mozes se obratit curi pod imenon KolarArtGallery ona ti se dosta razumi u sve to... draga kamenja, kristalcici i sl.
2013 06 10
Anagray vjerovatno misli na encianovu guaranu koja se uzima za podizanje energije ali mi je jedna tete apotekarica jednom rekla da encian bas i nije neki kvalitetan brend pa mozda bolje neciju drugu iako nista ne moze nadoknaditi san. Sve ti je to privremeno, a na duze staze jedini je lijek san!
2013 06 10
ja vec par mjeseci spavam na kristalnoj podlozi i super mi je. Svako 15dana ih treba "napuniti" suncevom svjetloscu i fakat djeluju, a ujedno i stite od zracenja [:smijesi]
2013 06 10
kakva je to kristalna podloga? Gdje si nabavila?
2013 06 10
zove se bio crystal kristalna podloga, a proizvodi je jedna Rijecka firma koja se bavi dobrim snom i proizvodi madrace i sl. www.pavletic.hr
2013 06 11
1 2