Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Koje pilule pijete i kako ste zadovoljne?

Otvaram temu jer imam par prijateljica koje s tim vode vječnu muku, nikako da im ginekolog odredi one koje odgovaraju. Ja sam na Yazu i super sam zadovoljna, nikad nisam imala nuspojave. :) Pa me baš zanima jel se te nuspojave javljaju češće kod određenih pilula itd., čisto znatiženje radi :) One su ugl. na Yasminu. Pa eto, ak nije bed podijelite iskustva. [:jezik]
2013 06 14
Ja ne bi nikad pilule, osim ako bi mi baš zdravstveno pomogle ko što su pomogle mojoj sestrični radi nekih problema s menstruacijom. Čula sam od jednog doktora da po njegovom iskustvu nema žene koja nema nuspojave od pilula, prije ili kasnije.. meni je to skroz neprirodno tako da svaka čast onima koji se usude..
2013 06 14
Lindynette 20, pre pre zadovoljna i stvarno nemam apsolutno nikakve nuspojave [:smijesi]
2013 06 14
Čula sam i ja puno toga dok nisam porazgovarala s nekoliko stručnih osoba i informirala se, a do tad su svakakve priče dolazile sastrane. :)
2013 06 14
lindynette 20 :D ja sam pre zadovoljna s njima. nikakvih nuspojava nisam imala do sada :)
2013 06 14
ja pijem yasmin... nikad nisam imala problema.
2013 06 14
Yasmin, vec 7 godina, nikakve nuspojave, rjesila se pristica, pojacane dlakavosti i menstruacija mi je tocna u dan [:smijesi] Jedino ako ih prestanem piti (radila pauzu dva puta u 7 godina) odmah se sve vrati, zato ne radim pauze, ali redovito imam kontrolu krvi...
2013 06 14
ja sam uzimala Cilest,ne želim sada plašiti cure...ali morala sam prestati jer mi nakon tri godine nije bilo dobro,imala sam svakakve probleme,nakon prestanka trebalo mi je tri godine da mi se tijelo,krv i hormoni oporave...užas...rekla sam više nikada...
2013 06 14
Amaly jel ti se to odjednom dogodilo ili? Moju majku ginekolog nije slao vaditi nalaze, ona nije znala da to mora, a pila je pilule oko 20-ak godina (uzmite u obzir da su tada pilule bile drugačije, puno više hormona etc.) i imala je velike probleme s jetrom. Zato ja pazim da za svaki slučaj barem 2 puta godišnje vadim krvnu sliku, prevencije radi
2013 06 14
Koristila Yaz 3god. Inače nikad nisam imala ni mrvicu celulita i tad sam ga dobila, isto tako nakon počela sam osjećati svakomalo probadanja u prsima pokraj srca. Zato sam i prestala pit i sve nestalo i celulit i probadanja a i bolje se nekako osjećam. S tim da je mene ginićka uvjeravala da mi to sigurno nije od njih, a evo ispostavilo se da ipak je...Nikad više ih ne bi koristila!
2013 06 14
Ma ja ne vjerujem ni tim provjerama, uvijek će neke posljedice bit. Samo nedajbože da se prekasno otkriju.
2013 06 14
postepeno mi je bilo,prvo je krenulo s povećanjem grudi i jako su me boljele,pa infekcije svakakve...ma lice mi je bilo koma...nisu me slali na nikakvo vađenje krvi dok mi kolega koji studira medicinu nije poludio,uhvatio me za ruku i odveo kod dermatologa i dobila sam sve uputnice...ma joj,svašta se našlo,jedva sam se iščupala iz svega toga...posljedica za sada nema,ali vidjet ću jel tijelo pamti sve...
2013 06 14
ako ti neke ne odgovaraj, zamijeniš im nekim drugima.sve dok ne nadeš one koje tebi odgovaraju,jer ne pašu svima iste..
2013 06 14
ja pijem diane35 i prezadovoljna sam, pijem ih vec 2 god, i nemam nikakvih nuspojava, bas nikakvih i uz to dobivam ih na recept, nista ne plaćam jihaaa
2013 06 14
Lindynette 20, super su :)
2013 06 14
1 2 3 4 5 ... 6