Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nisam zlopamtilo ali

zaista mi se ne trebaju javljat cure za zamjenu kojima sam ja prethodno poslala poruku za zamjenu a te su je uredno ignorirale i nisu se udostojile napisat barem NE. Iman svoj princip i preko njega ne prilazim. I još jedna stvar, ostavljam negativne povratne NEODGOVORNIM I NEPROFESIONALNIM kupcima koji zavlače s uplatom bez valjanog razloga i ne javljaju se na poruke a uredno se prijavljuju jer je ovo je prešlo svaku mjeru BEZOBRAZLUKA. Ako nemaš novca, ne kupuj i ne rezerviraj! Ako ne želiš kupiti predmet za koji si uzeo broj računa i podatke za uplatu, onda javi to prodavaču da zna, budi čovjek i iskren prije svega umjesto da zavlačiš i da lažeš da ti je umra stric, brat, da ti se roditelji razvode i slično. Nemojte trošiti tuđe vrijeme jer ne bi voljeli da netko i vaše troši uzalud.
2013 06 16
POTPISUJEM!
2013 06 16
Svaka čast na temi, potpisujem i ja!!
2013 06 16
tako i treba, slazem se.. sve po kratkom postupku rijesit i bok
2013 06 16
Slažem se !!
2013 06 16
Garavušu za predsjednicu [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 06 16
Bravo [:smijesi]
2013 06 16
za glasnogovornicu [:smije] [:smije]
2013 06 16
SLAŽEM SE, BRAVO !!!!
2013 06 16
Potpisujem i ja!
2013 06 16
Daa, slažem se i ja :/ Ja već tj čekam curu kojoj sam rezervirala jednu stvar, i javi mi se i kaže u subotu eto najkasnije, i naravno da se nija javila [:frustriran]
2013 06 16
Najgore je ne odgovaranje, pošalje upit i onda nakon toga tišina. Uopće mi nije jasno kaj je u njihovoj glavi
2013 06 16
A šta je sa onima koji prodaju, pa kad nešto želiš kupiti uopće ne odgovore? Kako se zove kad nešto prodaješ, a ne želiš prodati? [:ljut] Ma ni odgovoriti na pitanje! Jer ima izbora hvala bogu, ali čekam da mi se odgovori da li je stvar slobodna, ali ništa, a on line su
2013 06 16
a hvala Bogu, ima ih io previše koje pošalju upit za nešto i više se nikad ne jave [:frustriran] ili ti pošalješ da želiš nešto i nikad ti ne odgove ili za mj dana [:frustriran] [:ljut] [:ljut]
2013 06 16
upadam ko padobranac [:smije] ali interesira me kaj znaci "ocjena: neki broj" na profilu? kad gledam druge ne vidim to..samo na svom :)
2013 06 16
1 2