Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Parfem- pitanje

Pozdrav cure😊dobila sam par parfema za rodendan i kako i sama već imam viška htjela sam staviti ovdje jedan parfem, ali nisam sada sigurna sto s njim. Radi se o tome da je parfem zapakiran,ali provjerom batch koda ima mu 9 godina, ni nema ga više u drogerijama, Bvlgari omnia-green jade. Da li imam ćorak među parfemima ili je ok s obzirom na godine?😂 hvala
2018 07 04
Obično parfemi nakon otvaranja mogu trajati 12 ili 24 mjeseca. Ako se radi o parfemu koji je skroz zapakiran, tada može trajati puno duže. Ipak, sve ovisi kako se skladištio i koji su sastojci u parfemu prisutni. Npr.citrusni i cvjetni mirisi brže ishlape, dok drvenasti i orijentalni mogu trajati duže. Mislim da nemate ćorak od parfema :") Ali imate nedostatak informacija da li je dobro čuvan i skladišten.
2018 07 05
I još da se nadovežem, ako bi parfem htjeli prodati ovdje, možda da naglasite njegovu starost i u skladu tome procijenite vrijednost. Da se ne bi kupac poslije ljutio. Ili ga otvorite pa vidite u kakvom je stanju.
2018 07 05
Ma dam ga mami pa neka šprica, ne želim riskirati i nekome prodatia da na kraju ne bude ok, hvala vam :)
2018 07 06
Mislim da ne bi trebalo biti problema, na e bayu se prodaju i parfemi povučeni iz prodaje prije i više od 10 godina pod vintage. Naravno, postoji pitanje skladištenja kako je navela Eisen, ali teško ako je parfem nov, vjerojatno je iz dućana, a tamo je i dobro skladišten. Nekako sumnjam da je netko držao parfem doma 9 godina i tek ga onda odlučila/odlučio pokloniti...
2018 07 07