Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Administratori, zašto se ovo ne kažnjava???

Evo meni je ovo počelo stvarno tlak dizat. Koliko artikala po početnoj stranici a i po stranici općenito, su stavljeni samo da privuku pažnju a NISU na prodaju. Vidjela sam samo od jutros nekoliko stvari koje su mi se činile lipe, i ja kliknem a ono vidim '' NIJE NA PRODAJU, ALI SVRATITE U MENE'' , ''NIJE OVO MOJA SLIKA, UĐITE U MENE POPUST'' , '' NE PRODAJEM OVO SA SLIKE STAVILA SAM SAMO DA PRIVUČEM PAŽNJU U SVOJ DUĆAN'' .... ma dajte,molim vas! ne znam da li vam to pali, ali ja kad vidim takvu sliku s takstom tim ispod, samo ugasim i ne pada mi napamet uć u dućan nečiji, tko me na prevaru zeza da se ponadam, pa onda ništa! I evo svaki dan sve više takvih artikala. Mislim da su nekoliko tjedana po početnoj(najpopularniji) se vrtile neke lipe hlačice kratke a ispod je pisalo '' ne prodajem ove hlačice, to su moje, ali svratite u mene imam drugih stvari koje ne nosim'' [:vrti] Reklamiranje nam je zabranjeno u temama na forumu, pa su cure našle druge načine. da je to artikal koji je stvarno u prodaji ne bi mi smetalo i da radite iritantnije stvari, ali ovo vam stvarno nije način, i mislim da bi admini trebali brisati takve stvari i upozoriti one koji to rade da prestanu.
2013 07 18
Kad već pišem, htjela bi reći administratorima još jednom, da teme Aukcije i Rasprodaje stvarno nemaju više smisla, nit su posjećene niti uspješne, otkad ih nema u nedavnim temama. Pa moramo negdje gdje je uočljivo reklamirati akciju neku dobru, ili se dešava ovako što sam na početku posta pričala. PREDLAŽEM, da se teme aukcije i rasprodaje nekakve vrate u nedavne teme, ako vam je problem, kao što ste naveli, prekrcavanje foruma, onda i za nečiju rasprodaju isto tako stavite ko za aukciju da se mora izbrisati nakon nekog vremena. NPR ''suknja na akciji- 50% do sutra.'' i nakon ponoći nek taj tko je napravio briše temu, ili ga blokirajte kao opomenu. I mislim da onda neće bit nikakvog prekrcavanja foruma(i sad se puni bespotrebnijim temama i svakakvim glupostima, a ovo je stranica namjenjena prvenstveno prodaji/kupnji) . Cure će lakše prodati neke stvari , jer koliko i inače kupimo stvari koje ne planiramo ali kupimo samo zato JER SE TO SAD ISPLATI [:smijesi] Isprike na dugom postu,nije moglo kraće. [:sramezljiv]
2013 07 18
u potpunosti se slažem [:smijesi]
2013 07 18
ne prodajem ove hlačice, to su moje [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] haha,strašno,koje ideje xDD
2013 07 18
here here! [:smije]
2013 07 18
To je meni bas bezveze, bas neki dan gledam najpopularnije artikle i kliknem na neki oglas, mislim da je bila majica il vise majici i kliknem i pise ovo nije na prodaju ali pogledajte ostale oglase ili nesto tako je pisalo. Mislim stvarno svasta.
2013 07 18
da. mene je čudilo da nitko se nije oglasio u vezi ove teme već odavno. ali meni je stvarno dozlogrdilo. to je kao da malom ditetu mašete sa sladoledom ispred glave, i kad ono krene uzet, da mu kažete ''ne može,to sam ja sebi kupila''. pa helouu [:vrti] a i nakon što mi se tu svidilo par stvari a takav bija slučaj, imala bi i pogled tog diteta kad bi vidila da ne mogu kupit. [:smije] ja ne znam kako je nekome to uopće palo napamet.
2013 07 18
slažem se sa svime [:smijesi]
2013 07 18
slažem se..
2013 07 18
Potpuno se slažem! Dođe mi zlo kad vidim takve oglase [:frustriran] [:znoji] [:znoji] [:boji]
2013 07 18
ili ono obavezno procitajte e pa bas kad je obavezno onda necu iz inata [:smije]
2013 07 18
slazem se.... a mene jos i uzasno zivcira u zadnjih par dana na temi Trazim svi traze kupce za svoje stvari..ili za zamjenu...
2013 07 18
@ marina0201 upravo to ! ' tražim kupca za ove hlače ' :rolleyes: Baš pretjeruju [:frustriran]
2013 07 18
Sve stvari na slikama koje su kod mene su posuđene, i naravno sve prodano je posuđeno, jer, podsjećam vas, ništa na ovom svijetu nije naše već posuđeno [:sramezljiv] he he he
2013 07 18
I ja sam to skuzila,ali sam relativno nova ovdje pa rekoh necu pocinjat tu temu,kod mene to radi samokontraefekt,ali pola takvih oglasa su na pocetnoj.Mislim svi bi mi prodali ali na duze treba igrat fer.
2013 07 18
1 2 3