Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

nije dozvoljeno reklamirati najam haljina

Bok cure, pišem samo mali podsjetnik na to da najam haljina nije dozvoljeno reklamirati ni u svom dućanu, ni po forumu.
2018 07 10
to je jasno svima, osim nekima :,'(
2018 07 10
Mozemo li makar najmit muževe, zaručnike i momke? :')
2018 07 11
evo ja vam moga muža odmah dajem na raspolaganje... x-)
2018 07 11
> daisy12345: > Mozemo li makar najmit muževe, zaručnike i momke? :') :D Mislim da ne, mogu se samo mijenjati. I stavljaju se u kategoriju "modni dodaci" :")
2018 07 12
> sonja90: > > daisy12345: > > Mozemo li makar najmit muževe, zaručnike i momke? :') > :D > Mislim da ne, mogu se samo mijenjati. I stavljaju se u kategoriju "modni dodaci" :") Hvala na info, idem ga slikat.. :D
2018 07 12
> fadila1966: > > sonja90: > > > daisy12345: > > > Mozemo li makar najmit muževe, zaručnike i momke? :') > > :D > > Mislim da ne, mogu se samo mijenjati. I stavljaju se u kategoriju "modni dodaci" :") > Hvala na info, idem ga slikat.. :D :D
2018 07 12
Moj kuha, popravlja bicikle i ispunjava želje pa ga trenutno ne mijenjam. Kad se pokvari, ide u oglasnik <3
2018 07 13
> sanjaurban: > Moj kuha, popravlja bicikle i ispunjava želje pa ga trenutno ne mijenjam. Kad se pokvari, ide u oglasnik <3 - mjenjam staro za novo - :") :") :")
2018 07 13
> SonjaSpoljaric: > > sanjaurban: > > Moj kuha, popravlja bicikle i ispunjava želje pa ga trenutno ne mijenjam. Kad se pokvari, ide u oglasnik <3 > - mjenjam staro za novo - :") :") :") novi treba onda bit vrhunski kuhar, bicikl popravljat žmirećki, a želje sam pogađat..
2018 07 13
visoko si postavila ljestvicu ,nećeš takvog naći ,bolje zadrži ovog starog--- :")
2018 07 13
i oću, stara krpa nekad briše bolje nego nova o:)
2018 07 13
Molim admina ove stranice da na neko vrijeme banira korisnicu BubbleGum zbog trolanja i u najnanju ruku nekorektnog i nepoštenog ponašanja i kršenja pravila ove strsnice. Ukoliko trebate dokaz proslijedit ću Vam kompletnu prepisku između navedene članice i mene. Relativno sam nova na stranici, vidim da ovdje vlada anarhija. Admin sam za neke druge stranice koje nemaju veze s ovom temom i na mojim stranicama je red. Svi članovi koji se ne pridržavaju pravila prvo dobiji ban na mjesec dana, ako učestalo krše pravila, dobiju trajno baniranje. Molim odgovor u privatnoj poruci. BDW, puno članica koje znam smatraju da admin ne odrađuje svoj posao kako treba, a zarađuje na nama, ni to nije fer i korektno.
2018 07 28
> daisy12345: > Mozemo li makar najmit muževe, zaručnike i momke? :') Ako je kakva dobra prilika, zasto ne. :D haha
2018 08 18
Pozdrav, nova sam ovdje pa me zanima kako mogu dobit korisnice da me prate? I sta sve napravit da Lkse prodam artikl? :) unaprijed hvala
2018 08 27
1 2 Sljedeći