Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljubazno molim ban za korisnicu

S obzirom da je administratorica strogo zabranila uvrede i najavila trajni ban za takve korisnike ja bih ovim putem molila da prekine ovu torturu: Tekst poruke i slika slijede: POŠTOVANA Od bijelo , prije 4 minuta Vi ste uistinu jedna bolesna i usamljena duša,,,,ja živim u Velikoj Gorici a Vi???? Gdje živite vi,,,jel u Poreču ili u Zagrebu i obrišite negativnu ocijenu ili če uslijediti prijava od mene jer ako sam pristala kupiti predmet onda ga JA kupujem što sam i objasnila adminki da neželim plaćati 2X poštarinu,,,, a i pitanje gdje živi dotićna mlada dama da sam joj ja prijateljica? U mom,,,vašem ili vašem? gradu? dajte javno recite gdje živite i dajte podatke o uplati i ovu poruku proslijedite adminki molim vas i brišite negativnu ocijenu,,,,ok,,,samnom se nemoj natezati jer neznaš tko sam ok,,,,prestani se baviti frustracijama za to postoje institucije i nije sramota ići tamo [slika:b12bfa94-e6de-4d38-8b0b-d14108ae8187] Dotičnoj korisnici nisam odgovorila niti imam namjeru ulaziti u rasprave, ali što je previše je previše, može li prestati ovo maltertiranje? Hvala na razumijevanju [:sramezljiv]
2013 07 22
A što se dogodilo prije te poruke? Čime je uopće izazvana takva situacija? Ispričavam se ako je već otvorena tema na ovo, nisam vidjela.
2013 07 22
Ja s tom korisnicom nisam imala nikakvih transakcija, ona se meni sama javila da bi kupila nešto što sam ja kupila od druge korisnice i s čim nisam bila zadovoljna pa sam ostavila negativnu ocjenu (korisnica je rekla da će vratiti novce, ali nije). Također, ova korisnica bijelo, već me je vrijeđala u inbox da lažem o godinama i tome gdje živim i da mi ona može biti mama pa da ju slušam.. stvarno ne znam, s obzirom da nisam imala posla niti kupnje niti prodaje s njom, zašto me proganja [:tuzan]
2013 07 22
Osobno, nisam imala priliku surađivati s korisnicom "bijelo", ali do sada sam vidjela samo pozitivne stvari, ali isto tako sam samo pozitivne stvari vidjela i o vama. Ali opet, ako se radi o proganjanju bez razloga, onda nikako nije opravdano takvo ponašanje. Ne mogu dublje ulaziti u problem jer ne sudjelujem osobno u situaciji [:sramezljiv]
2013 07 22
jako ružno iako sam doživila slično od dotične pa se ni ne čudim zapravo... nadajmo se da će admin reagirati, sretno iazzra
2013 07 22
Zapravo pozadina nije niti važna, ova poruka je primjer uvreda i onoa što je kao ovdje zabranjeno, PLUS što s njom nisam ni trgovala, ako ovo nije za ban, onda se stvarno radi o nekim čudnim kriterijima. Hvala Mistique, pokušavam da mi ovo ne pokvari večer :(
2013 07 22
Ne daj se nikome a pogotovo ne nekome tko postoji samo ovdje [:smijesi]
2013 07 22
bože dragi, ovo je maltretiranje, iazzra žao mi je sto si ovo dozivjela,ali ocito ona ima problema nekih izgleda [:sokiran] [:sokiran]
2013 07 22
*******ja sam isto dobila dojam da je @iazzra jako čudna osoba i u nekom svom planetu, također i moja prijateljica koja je na krpicama surađivala s njom to rekla
2013 07 22
Opet Azra ima križarske napade. I opet tjednima nakon situacije. I opet osobe koje nisu tu. I opet ispada žrtva. A sasvim slučajno sam uključena u priču od početka i znam da dotična kompliciraa rješavanje sasvim jednostavne stvari. Što se tiče bijelo, ona je najdivnije biće ovdje na ovoj stranici. A to znate sve koje ju moljakate u inboks pomozi ovome ili onome.
2013 07 22
pomogni sebi i bog će ti pomoći [:zaljubljen] [:smijesi] možda i admin na temelju screenshota [:hihot]
2013 07 22
Po čemu je tebi ovo tkz "maltretiranje"? Misliš da ćeš si podići reputaciju? Meni osobno "bijelo" je najbolja osoba, što u stvarnom životu, a što ovdje. Mislim kao i većina korisnica ovdje da si čudna (freak) [:pospan]
2013 07 22
Nego, Azra - nije li te bijelo 3 puta molila za podatke za uplatu? Ponavljam - 3 puta. Inače, taman su prošla 3 tjedna od situacije. Taman da Azra odjeluje.
2013 07 22
potpisujem ladystreet!!! a bijelo, ne sekiraj se jer i losa reklama je reklama.... to ti ja iz iskustva [:jezik] [:smije]
2013 07 22
Koliko je 'iazzra' bila razvlacena po forumu, ne znam zasto ona nije blokirana?
2013 07 22
1 2 3 4 5 ... 18