Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kasnjenje menstruacije uz pilule

ahahahaha sorry! da 3 sata- tu onda nema nikakvih problema. zbilja je rijetkost da ti se poklopi da si imala snošaj na dan ovulacije i baš tada zaboravila popiti tbl 3 sata... čisto sumnjam- medicinska sam sestra tako da znam šta pričam. a svačije tijelo je individualno, al za ovo sam sto posto sigurna- kakav god da si šok imala- to ti je posljedica kašnjenja! znam jer sam bila u sličnoj situaciji. prije 2 godine- taman mi je menga završila i trebala sam bit u plodnim danima. no onda sam imala stres i šok (obitelj) i to toliki da sam umjesto ovulacije OPET procurila- dobila mjesećnicu... btw-i ja pijem pilule i to se dogodilo dok sam ih pila
2013 08 03
mislim da svatko tko pije pilule treba dobro razmisliti, posto mijenjaju crijevnu floru sto navelike utjece na crijevnu floru djeteta koje jednom planirate imati, ako planirate, previse je djevojaka koje olako shvacaju sto to pilua jest, i koje ih uzimaju kao bombone uopce ne raspitujuci se o tome sto one nose, da ne govorim da vjerojatno ( mozda 1% ) zena je bilo na detaljnom pregledu prije koristenja istih, pilule nisu bomboni i treba dobro utvrditi kako stanje organizma je prije pocetka njihove uporabe.. ali na kraju, svatko odlucjuje o svom zdravlju, pa tako i o koristenju istih...
2013 08 03
Dobro je.. Nadam se da ce ubrzo stici... Nisam taman u sredini mjeseca sam bila na moru tako da nisam imala odnose nikakve..
2013 08 03
Ja sam bila 6 mj na kontracepciji(diane35) zbog pcos-a(policisticnih jajnika). Znam da je to živi hormon u toj tableti, ali meni su te tablete bile savrsene. Taman sam dobila 2 kg i popunila se malo, po 2 tjedna nisam se morala brijati jer mi dlake uopće nisu rasle, koža mi je bila ljepša nego ikad, bez prištića i crvenila, kosa nije opadala, i nisam se znojila ni minute. No, menstruacija nije dolazila na vrijeme. Kasnila je 3-5 dana jer meni su jajnici stvarno u komi. Eto, moje osobno iskustvo. :)
2013 08 03
Dva puta stres bila sam na tabletama i sama ginekologica mi je rekla da mi ne moramo biti pod stresom,ili nas možda nije jako pogodilo nešto,ali upravo zato organizmi trpe i onda zakažu..U mojem slučaju stres i ostala bez menge na 3 mj.
2013 08 03
sunce00 postoje razlicite pilule, s manje ili vse hormona. Ali nijedne ti ne izmijenjuju crijevnu floru zauvijek. ako se netko odluci na bebu, potrebna je mala pauza od pilula. to savjetuju lijecnici mada i oni sami kazu da nema nikakvih problema ako se odmah zatrudni nakon prestanka uzimanja. ne znam zasto tolko frke oko uzimanja pilula kad ne mogu odmoci nego samo pomoci. od njih je koza cisca, ljepsa, a i uvelike utjecu na rast i zdravlje kose.
2013 08 05
hej cure, mislim, da nisi trudna, više mi to izgleda da zbog stresa neće M da dodje... Ja sam isto uzimala Yaz pilule, ali mi nisu baš odgovarale... Imam doma jedno pakiranje Yaz pilula (novo, originalno zapakirano u foliji), pa ako kojoj treba, prodam po dobroj cijeni (više u inbox). Rok trajanja je 7.2014.
2013 08 05
Tako je i bilo, stigna je peti dan od zadnje pilule.. PunOrmar slazem se s tobom, i smatram da je bolje piti pilule par godina nego bez ikakve zastite pa se dogodi nezeljena trudnoca...pogotovo ako je cura mlada...
2013 08 08
1 2