Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li je original? Možda netko zna...

Drage cure,možda neka može pomoći...prodajem novčanik MK koji sam dobila,a višak mi je. Svaki upit za njega mi počinje sa pitanjem da li je original ili ne što mi je jasno. Stavila sam cijenu od 100 kn jer ne znam da li je original,s obzirom da sam vidila da cure tu stavljaju originale po 400-500 kn. Priložit ću slike,pa možda netko zna procijeniti. Hvala!
2018 08 04
Nije original
2018 08 04
> sansnova: > Nije original Možete li molim Vas reći po čemu se vidi?
2018 08 04
> SilaVila: > > sansnova: > > Nije original > Možete li molim Vas reći po čemu se vidi? Vidi se po slovima naprijed koji trebaju biti svi u istoj ravnini i jednake veličine, i logo utisnut sa unutarnje strane novčanika.
2018 08 04
Hvala puno na odgovorima....🙂
2018 08 05
> sansnova: > > SilaVila: > > > sansnova: > > > Nije original > > Možete li molim Vas reći po čemu se vidi? > Vidi se po slovima naprijed koji trebaju biti svi u istoj ravnini i jednake veličine, i logo utisnut sa unutarnje strane novčanika. Meni se cini i da su slova prevelika na logu.
2018 08 06
> mara0304: > > sansnova: > > > SilaVila: > > > > sansnova: > > > > Nije original > > > Možete li molim Vas reći po čemu se vidi? > > Vidi se po slovima naprijed koji trebaju biti svi u istoj ravnini i jednake veličine, i logo utisnut sa unutarnje strane novčanika. > Meni se cini i da su slova prevelika na logu. Da i slova su velika
2018 08 06