Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Parndorf Outlet

Curee jel netko bio u Parndorf Outletu, jel se isplati otići, kakva je ponuda, i cijene? 8-) 8-)
2018 10 05
Ovisi kakve ciljeve imas i koliko mislis izdvojit za soping ugl ima jako puno izbora i kad su snizenja je super al opet kazem ako ides kupit dobar komad obuce torbice nekih elegantnijih stvarcica onda se isplati..Jer ima puno markiranih ducana tipa Furla Michael Kors Guess itd koji imaju lijepu ponudu..Ali ako ides da bi kupovala neke obicne stvarcice majice itd i da nisu neke poznate marke i da gledas da jeftinije prodjes mislim da se ne isplati za takve stvari je bolji ScS soping centar ili soping centri po Becu :)
2018 10 07
Mislila sam kupiti baš neke konkretne stvari, tipa dobre cipele za jesen i možda neku torbu., tako da ako je dobar izbor, mislim da mi nije loša odluka otići :)
2018 10 07
> DumaBoden: > Mislila sam kupiti baš neke konkretne stvari, tipa dobre cipele za jesen i možda neku torbu., tako da ako je dobar izbor, mislim da mi nije loša odluka otići :) Da onda se isplati vidjet sta se nudi mozda bas budes imala dobar ulov
2018 10 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija