Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Muška odjeća

Pozdrav, stavljate li i mušku odjeću na krpice? Jeste prodale kad što? Zanima me isplati li mi se uopće stavljati dalje 😂
2018 10 24
Ja sam probala,al ne mogu se baš pohvaliti nekim uspjehom :)
2018 10 24
Slabo ide, jako slabo. Ma tocnije, nikako.
2018 10 24
Reci cu samo da imam dva para muskih skwchersica s kutijom, nikad nosene i nitko nece ni da ih pogleda 😂
2018 10 24
tuga i jad doslovno :') :')
2018 10 24
ja sam imala dosta sreće, uspjela sam prodati dvoje muške cipele i dvoje biciklističke rukavice, sve skroz novo, nenošeno 8-)
2018 10 25
Na njuškalu se bolje prodaje muška odjeća,tu slabo .
2018 10 25
Muško nula bodova ovdje..,ono što prodam,to je na njuškalu
2018 10 25
> HappySeal: > Reci cu samo da imam dva para muskih skwchersica s kutijom, nikad nosene i nitko nece ni da ih pogleda 😂 Pa, po cijeni po kojoj ih prodajete stvarno nije ni čudo. Ja sam prodala svu mušku obuću i odjeću koju sam oglasila - znala sam da ide slabije nego ženska, pa sam u startu stavila i niže cijene - otišlo sve.
2018 10 25
Meni muska odjeca isto ide na njuskalu i letgo,ovdje nikako
2018 10 25
Stavila sam na let go, ali toliko mi je pokvarilo kvalitetu slike, užasno je izgledalo.. Jel i vama tako?
2018 10 25
> gitadevi: > > HappySeal: > > Reci cu samo da imam dva para muskih skwchersica s kutijom, nikad nosene i nitko nece ni da ih pogleda 😂 > Pa, po cijeni po kojoj ih prodajete stvarno nije ni čudo. > Ja sam prodala svu mušku obuću i odjeću koju sam oglasila - znala sam da ide slabije nego ženska, pa sam u startu stavila i niže cijene - otišlo sve. Koja bi po vama bila fer cijena za nove, nenosene, brendirane cipele u original kutiji? 50 kn?
2018 10 25
Brendirane.....pa to su Skechersice nije Balenciaga! Na sniženjima budu po nižoj cijeni nego ih vi prodajete, zašto bi ih onda netko kupovao od vas? Naravno, ako je vama draže da neprodane stoje na profilu, super.
2018 10 26
> gitadevi: > Brendirane.....pa to su Skechersice nije Balenciaga! Na sniženjima budu po nižoj cijeni nego ih vi prodajete, zašto bi ih onda netko kupovao od vas? Naravno, ako je vama draže da neprodane stoje na profilu, super. Da, draze mi je da su neprodane nego da idu u bescijenje. :) Ti prodajes nosene nikeice za 190, pa o cemu mi pricamo
2018 10 26
O tome da u oglasu lijepo piše da je poštarina besplatna, pa ih zapravo prodajem za 165. Također i o tome da su one i kad bi se našle na sniženju koštale blizu 400 kn. O tome da su ženske pa se lakše prodaju. Sve igra ulogu. Ne razumijem stav 'draže mi je da su neprodane' nego da su prodane, ali poštujem tvoj izbor.
2018 10 26
1 2