Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Ljutko i Ljutka

Drage ženskice, razumijete li vi muškarčevu sposobnost da nakon svađe koja je rezultirala time da ste oboje ljuti, ne razgovarate jedno s drugim, on lako usne i zahrče kao da se ništa nije dogodilo? :D
2018 11 04
Ne razumijem, al kao da pricas o mom muzu 😂
2018 11 04
> Josipa90: > muškarčevu sposobnost da nakon svađe lako usne i zahrče kao da se ništa nije dogodilo? Kaj muškarčevu, i sama sam takva. Zaspim ko topina, samo mu leđa okrenem da ga ne vidim i ne čujem :")
2018 11 04
A trebao bi oltar dic svakom peru koje poleti? Oci mi rade kolut natrag u glavi i na takve zene.
2018 11 04
> SaraKedavra: > > Josipa90: > > muškarčevu sposobnost da nakon svađe lako usne i zahrče kao da se ništa nije dogodilo? > Kaj muškarčevu, i sama sam takva. Zaspim ko topina, samo mu leđa okrenem da ga ne vidim i ne čujem :") HHAHAHAHA ima nas još :D
2018 11 04
Ja upalim svijetlo haha
2018 11 05
Potrudim se pomiriti prije spavanja, jer ova opcija s hrkanjem i hladnokrvnim stavom dugo me ubijala u pojam. Sad sam valjda dozrela pa se više ne znam ni pošteno posvađati..
2018 11 05
Ja se nekad prije nisam znala svađati.Ali sad sam završila školu :) :D .Prije sam furala glupave fraze:život je jedan-nećemo ga provoditi svađajući se,ili-ma nema veze,ili-ja sam takva....E sad više nisam takva,i itekako ima veze,i ima da se svađam koliko god treba.Valjda sam i ja dozrela :') .
2018 11 06