Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prodaja haljine? Cure, savjet!

Pozdrav drage:) Imam jednu haljinu za prodati, ali je rađena po mjeri, pošto sam ju nosila prije trudnoće, i sad mi stoji u ormaru, koja od vas ima iskustva s prodajom takvih haljina? Da li prakticirate probavanje haljine, ili samo mjere šaljete?
2019 01 11
Pa poslikajte ju i napisite tocne mjere. Kada korisnice zatraze pri kupnji bilo cega mjere, posaljem sve tocno i onda po tome vide jel ce im artikl sigurno odgovarati.
2019 01 11
Hvala cure!
2019 01 11
> Juliafashion: > Pozdrav drage:) > Imam jednu haljinu za prodati, ali je rađena po mjeri, pošto sam ju nosila prije trudnoće, i sad mi stoji u ormaru, koja od vas ima iskustva s prodajom takvih haljina? Da li prakticirate probavanje haljine, ili samo mjere šaljete? Ja sam curi snimila video do zadnjeg detalja, poslala mjere i sve proslo super!
2019 01 16
Prodajem jako puno odjeće moglo bi se reći na veliko, pa ako je netko zainteresiran mogu mu poslati slike. Ukoliko kupi 2 majice ili traperice dobiva jednu majicu gratis. Također prodajem puno enciklopedija od 60 strana.Moja roba je za djevojčice uglavnom veličine 134,140 ili XS.
2019 05 10
Također prodajem maturalnu haljinu, nova s etiketom! :)
2021 05 15