Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prodaja haljine? Cure, savjet!

Pozdrav drage:) Imam jednu haljinu za prodati, ali je rađena po mjeri, pošto sam ju nosila prije trudnoće, i sad mi stoji u ormaru, koja od vas ima iskustva s prodajom takvih haljina? Da li prakticirate probavanje haljine, ili samo mjere šaljete?
prije 7 dana, 12:27
Pa poslikajte ju i napisite tocne mjere. Kada korisnice zatraze pri kupnji bilo cega mjere, posaljem sve tocno i onda po tome vide jel ce im artikl sigurno odgovarati.
prije 6 dana, 13:03
Najbolje bi bilo da haljinu izmjerite od glave do pete. Najvažnija su prsa i dužina same haljine. Obavezno uslikati kako stoji obučeno jer to daje na uvid kroj haljine. Već sam prodala tri duge svečane haljine, kupilicama dala točne mjere i haljine su im savršeno pristajale i bile su oduševljene. :D
prije 6 dana, 14:14
Hvala cure!
prije 6 dana, 18:52
> Juliafashion: > Pozdrav drage:) > Imam jednu haljinu za prodati, ali je rađena po mjeri, pošto sam ju nosila prije trudnoće, i sad mi stoji u ormaru, koja od vas ima iskustva s prodajom takvih haljina? Da li prakticirate probavanje haljine, ili samo mjere šaljete? Ja sam curi snimila video do zadnjeg detalja, poslala mjere i sve proslo super!
prije 1 dan, 18:57