Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kad izgubite nešto...

...jako drago. Izgubila sam 4 narukvice od kamenčića koje sam nosila godinama. Bjesomućno sam ih tražila jučer po stanu,ali nema ih i bas sam se rastužila. Kad vam se dogodi tako nešto tražite li izgubljeni predmet ili se samo pomirite sa situacijom?🙂 Ja sam izludila....😂
2019 01 12
Pozz,moja prijateljica mi neki dan place ...izgubila narukvicu koju je dobila od muza za 50- i rodendan ...kazem ja njoj ,pogledaj u krevet i gle cuda tamo ju je cekala ...😉.Dali je i Vasa tamo ?
2019 01 12
Sreća ovih nesreća je što rijetko kad izgubim nešto što mi je bitno. Znam da bi se trebala samo pomiriti, ali ja uvijek budem tužna i kukam za izgubljenim ,:) Ali nedavno sam našla naušnice koje su preko godinu dana bile "izgubljene" :D Rijetko nosim nakit, a to su bile jedine naušnice koje sam tu i tamo znala stavit na uši jer su mi stvarno bile lijepe, i poklon su od bake, pa su mi bile baš drage. Prekopala sam cijelu kuću u nekoliko navrata ne bi li ih našla, ali bezuspješno. Na kraju sam se i pomirila s njihovim gubitkom i kupila slične. Kad nedavno slučajno dohvatih torbu u kojoj sam nosila stvari za trening (a zadnji trening na kojem sam bila je bio u rujnu 2017.) i eto ih ondje. Baš sam se razveselila :")
2019 01 12
> Natalija77: > Pozz,moja prijateljica mi neki dan place ...izgubila narukvicu koju je dobila od muza za 50- i rodendan ...kazem ja njoj ,pogledaj u krevet i gle cuda tamo ju je cekala ...😉.Dali je i Vasa tamo ? Nije u krevetu!🙂 Ni ispod kreveta!🙂 Ni u jednoj ladici! 🙂S obzirom sa sam ih uvijek držala na noćnom ormariću kad ih skinem prije spavanja,očekivala bih da su tamo. Sad sam čak počela umišljato da sam ih skinula prilikom isprobavanja nekih majci u šopingu prije par dana i ostavila u svlačionici,ali ne sjećam se bas te scene.😅
2019 01 12
> RocknRoll: > Sreća ovih nesreća je što rijetko kad izgubim nešto što mi je bitno. Znam da bi se trebala samo pomiriti, ali ja uvijek budem tužna i kukam za izgubljenim ,:) > Ali nedavno sam našla naušnice koje su preko godinu dana bile "izgubljene" :D Rijetko nosim nakit, a to su bile jedine naušnice koje sam tu i tamo znala stavit na uši jer su mi stvarno bile lijepe, i poklon su od bake, pa su mi bile baš drage. Prekopala sam cijelu kuću u nekoliko navrata ne bi li ih našla, ali bezuspješno. Na kraju sam se i pomirila s njihovim gubitkom i kupila slične. Kad nedavno slučajno dohvatih torbu u kojoj sam nosila stvari za trening (a zadnji trening na kojem sam bila je bio u rujnu 2017.) i eto ih ondje. Baš sam se razveselila :") Hehe...odlično!💕 A možda ću i ja morati kupiti neke slične narukvice,možda netko ima i ovdje....😎 Bile su tirkizna,zelena i crna ,male kuglice od poludragog kamenja.
2019 01 12
Užas. I ja sam izgubila srebrnu naušnicu i nema mi novih sunčanih naočala koje nisam ni nosila. Često sam znala na kraju naći stvari ali ovo kao da je isparilo...
2019 01 12
Da,Azaleasensia,totalni užas! Jeste dugo tražili ili ste odustali od potrage? Jer sam ja već deset puta okrenula stan naopako...mislim nemoguće...šteta za naočale...😎
2019 01 12
Kod mene obično stvari nađu mene nakon nekog vremena ,a ne ja njih😂...sjećam se davnih dana kad sam slala dijete u dućan i dala mu novce iz novčanika,ostatak dana sam provela tražeći novčanik,od wc-a do frižidera ...nakraju odem s mlađim djetetom u šetnju ,rasklopim kolica ,a on u njima ( u krovu) .Kad i zbog čega sam ga tamo stavila bog zna😂😂
2019 01 12
> SilaVila: > Da,Azaleasensia,totalni užas! Jeste dugo tražili ili ste odustali od potrage? Jer sam ja već deset puta okrenula stan naopako...mislim nemoguće...šteta za naočale...😎 Jooj jesam, ali mi smo preuređivali stan nedavno tako da je sve preokrenuto a dosta stvari je nestalo... Jako mi je teško zbog toga. Ne radi se o jeftinim stvarima. Znam kako Vam je, želim da brzo nađete što ste izgubili!
2019 01 12
Hvala!🙂
2019 01 12
> Natalija77: > Kod mene obično stvari nađu mene nakon nekog vremena ,a ne ja njih😂...sjećam se davnih dana kad sam slala dijete u dućan i dala mu novce iz novčanika,ostatak dana sam provela tražeći novčanik,od wc-a do frižidera ...nakraju odem s mlađim djetetom u šetnju ,rasklopim kolica ,a on u njima ( u krovu) .Kad i zbog čega sam ga tamo stavila bog zna😂😂 A to ništa čudno nije za nas mame kad uvijek jedno radimo,na drugo mislimo ili radimo pet stvari odjednom. Zato se i dogode takve “čudne” situacije. 😅
2019 01 12
Ja obicno gubim stvari kada ih spremim na "sigurno mjesto" :') A onda se nakon nekog vremena pomirim sa gubitkom, i gle čuda slučajno pronađem izgubljeno. Evo, trenutno sam u potrazi za baterijom od samsunga. Vec sam 2 puta sve preokrenula, i sigurna mjesta :') Narucila sam jucer novu. Dok dode, sigurna sam sa ce se ova pojaviti. 🤦
2019 01 12
Ja sve obicno nadem u kutijama s igrackama ili njegovim cipelicama...Sad ima obicaj i spremat u svoj ormar, neki dan sam tragala za novcanikom...jos se u ducan vracala... 😅
2019 01 12
> Bloomy: > Ja sve obicno nadem u kutijama s igrackama ili njegovim cipelicama...Sad ima obicaj i spremat u svoj ormar, neki dan sam tragala za novcanikom...jos se u ducan vracala... 😅 Haha...vraćala sam se i ja u dućan po narukvice - potez očajnika.😂😂😂 Rekli su - gospođo,nisu vam ovdje! A ja baš mislila da jesu...😎
2019 01 12
> Brdosuza: > Ja obicno gubim stvari kada ih spremim na "sigurno mjesto" :') > A onda se nakon nekog vremena pomirim sa gubitkom, i gle čuda slučajno pronađem izgubljeno. > Evo, trenutno sam u potrazi za baterijom od samsunga. Vec sam 2 puta sve preokrenula, i sigurna mjesta :') > Narucila sam jucer novu. Dok dode, sigurna sam sa ce se ova pojaviti. 🤦 Ček, jel i lova na “sigurnom mjestu”? Pa se iznenadite kad nađete 200 kn...😅 Znam i takvih priča.😂
2019 01 12
1 2 3