Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Boja za koznu obucu

Imam tenisice koje su kao nove ali na dijelu su mi se izgulile, dio koji je bio brusena koza te bi volila spasiti te iste na nacin da ih obojam u crno (samo taj dio koji je inace sive boje), imate li preporuku za boju koja se koristi za kožne artikle poput tenisica ili torbi i gdje kupitii? Hvala unaprijed
2019 03 17
> LadyLS: > Imam tenisice koje su kao nove ali na dijelu su mi se izgulile, dio koji je bio brusena koza te bi volila spasiti te iste na nacin da ih obojam u crno (samo taj dio koji je inace sive boje), imate li preporuku za boju koja se koristi za kožne artikle poput tenisica ili torbi i gdje kupitii? Hvala unaprijed Ja svoje crne emu cizmice ozivim deichmannovim sprejem u crnoj boji...bas ih jako oboja,znaci nije sprej za ozivljavanje boje nego bas crna boja u spreju.Izgledaju kao nove poslije spricanja..
2019 03 18
Hvala na odg ali sprej mi nije opcija vec krema da nanesem sa kistom jer su tensisce u vise boja a samo na djelovima su izgubili boju tj ja sam ih ko manijak izribala 😳 i ogulila taj bruseni dio
2019 03 20
Narucit cu, super hvala vam😘
2019 03 27